Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Ligoninėje išrinkta nauja Darbo taryba

Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai išsirinko naują Darbo tarybą. Ji dalyvaus informavimo, konsultavimo ir kitose procedūrose, kuriomis darbuotojai įtraukiami į darbdavio sprendimų priėmimą. Darbo taryba sudaroma iš vienuolikos narių trejų metų kadencijai.

Taryba taip pat gali teikti darbdaviui pasiūlymus dėl ekonominių, socialinių, darbo klausimų, aktualių darbuotojams darbdavio sprendimų, darbo teisės normų įgyvendinimo.

Darbo tarybos rinkimuose dalyvauti buvo pasiūlyti ir sutiko 15 darbuotojų, iš kurių išrinkti 9. Dar po 1 asmenį išrinkta iš Lietuvos gydytojų sąjungos ir Lietuvos slaugos specialistų organizacijų, kurios pasiūlė po 3 savo kandidatus.

Į naująją Darbo tarybą išrinkti:

 1. Mindaugas STRAŽINSKAS, Radiologijos skyriaus gydytojas;
 2. Aida SMAGURIENĖ, ligoninės vyriausioji slaugytoja;
 3. LIGITA MALCIŪTĖ, Onkohematologijos skyriaus vedėja, gydytoja hematologė;
 4. RIMANTAS LENKAITIS, Širdies chirurgijos skyriaus gydytojas;
 5. ROMUALDAS MAČIŪNAS, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus gydytojas kardiologas;
 6. Rasa JANSONIENĖ, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Intensyviosios terapijos poskyrio gydytoja anesteziologė-reanimatologė;
 7. Rita RUSTEIKIENĖ, vaistininkė;
 8. Natalja KAVALIAUSKIENĖ, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Intensyviosios terapijos poskyrio vyresnioji anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja;
 9. Inesa ŽULKAITĖ-RUPEIKIENĖ, I kardiologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja;
 10. Deimantė LABANAUSKAITĖ, Širdies chirurgijos skyriaus Širdies-kraujagyslių anesteziologijos ir intensyviosios terapijos poskyrio anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja (Lietuvos slaugos specialistų sąrašas);
 11. Saulius RAUGELĖ, Širdies chirurgijos skyriaus gydytojas (Lietuvos gydytojų sąjungos sąrašas).

Taryba buvo renkama remiantis visuotine ir lygia rinkimų teise, slaptu balsavimu. Tarybos nariais galėjo būti renkami visi darbuotojai, sulaukę aštuoniolikos metų, ir kurių darbo santykiai su darbdaviu trunka ilgiau kaip šešis mėnesius, bei sutikę dalyvauti tokiuose rinkimuose. Dalyvauti ir pasinaudoti balso teise galėjo visi bent trijų nepertraukiamų mėnesių trukmės darbo santykius su darbdaviu turintys darbuotojai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Darbo tarybos rinkimuose dalyvavo 933 darbuotojai iš 1201 turinčio tokią teisę.

Darbo taryba per 5-10 darbo dienų rinksis į pirmąjį posėdį, kuriame išsirinks pirmininką ir sekretorių.

Pagal 2017 metais pradėjusį veikti naująjį Darbo kodeksą, Darbo taryba reikalinga užtikrinant visas darbdavio ir darbuotojo teises ir interesus, nediskriminuojant atskirų darbuotojų, jų grupių ar atskirų darboviečių darbuotojų, taip pat abipusio pasitikėjimo pagrindais bendradarbiaujant su visomis profesinėmis sąjungomis.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2021-03-25 11:03:49