Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninėje – kino teatras ir spragėsiai

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamentas Švėkšnoje sulaukė netikėtų svečių. Ligoniams nuotaikingą kino komediją „Kaip pavogti žmoną“ atvežė Lietuvos kino studijos kūrybinė grupė, įgyvendinanti projektą „Svečiuose –kinas“ .

Tai projektas, skirtas senelių namų globotiniams, pabėgėlių centrams, sanatorijų, ligoninių pacientams. Projektu siekiama sugrąžinti kolektyvines kino peržiūras, susitikimus su žiūrovais, bendras diskusijas, aptarimus su kūrėjais ir aktoriais. Gydymo, globos namų , kitų įstaigų pacientai dažnai neturi jokios galimybės pasižiūrėti tikro kino, tad sumanyta keliauti ir rasti šį žiūrovą.

Lietuvos kino studijos vadybininkė Vaida Kazlauskaitė džiaugiasi, kad šiemet pradėjus tokį projektą, jau pavyko aplankyti Priklausomybės ligų reabilitacinę bendruomenę „Vilties švyturys“ Kalnaberžėje Kėdainių rajone, Pabėgėlių priėmimo centrą Rūkloje, Nemenčinės senelių globos namus „ Sevilis“, Valkininkų vaikų sanatoriją“ Pušelė“ Varėnos rajone.

Psichiatrijos departamentas Švėkšnoje  – paskutinis Lietuvos kino studijos aplankytas taškas, tačiau tikimasi, kad tokios filmų peržiūros vyks ir kitais metais.

Kad kinas „ant ratų“ primintų seansą salėje, žiūrovai, kvatoję iš aktorių Ramūno Cicėno, Giedriaus Savickio ir Rimantės Valiukaitės vaidinamų personažų, buvo vaišinami svečių atvežtais kukurūzų spragėsiais.

V. Kazlauskaitė džiaugėsi, kad prasmingas projektas ir kino studijos darbuotojai visuose aplankytose bendruomenėse buvo sutikti labai šiltai.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės ir Rasos Pangonienės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-12-21 10:17:23