Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Ligoninėje paslaugos kokybiškos ir saugios

Klaipėdos jūrininkų ligoninę vizitavę TÜV Thüringen sertifikavimo įstaigos auditoriai nustatė, kad įstaigos kokybės vadybos sistema atitinka standarto reikalavimus, o teikiamos paslaugos yra kokybiškos ir saugios.

Klaipėdos jūrininkų ligoninei prieš metus septintą kartą buvo pratęstas tarptautinis kokybės vadybos sistemos sertifikatas, o šiomis dienomis buvo atliktas priežiūros auditas.

„Jis patvirtino, kad įstaigoje efektyviai veikia kokybės vadybos sistema, atitinkanti naujausios LST EN ISO 9001:2015 versijos reikalavimus. Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra sertifikuota šiose srityse: ambulatorinių, stacionarinių, specializuotų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, vykdant sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, diagnostikos, gydymo, reabilitacijos ir slaugos procesus“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės medicinos auditorė Audronė Lavruvianec.

Įdiegta kokybės vadybos sistema naudinga ir pacientams, ir darbuotojams. Dėl jos pagerėja vidinė įstaigos tvarka, vadovai efektyviau vadovauja, o darbuotojai aiškiau supranta įstaigos kokybės politiką, tikslus, diagnostikos, gydymo, slaugos, reabilitacijos procesus bei jų tarpusavio sąveikos reikšmę. Darbuotojų pareigybės ir atsakomybės taip pat yra griežtai apibrėžtos.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė pirmą kartą pagal ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą sertifikuota 2000-aisiais ir buvo pirmoji tokia sveikatos priežiūros įstaiga Lietuvoje.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2022-10-06 09:09:58