Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninėje paslaugos kokybiškos ir saugios

Klaipėdos jūrininkų ligoninę vizitavę TÜV Thüringen sertifikavimo įstaigos auditoriai nustatė, kad mūsų kokybės vadybos sistema atitinka standarto reikalavimus, o teikiamos paslaugos yra kokybiškos ir saugios.

Klaipėdos jūrininkų ligoninei prieš metus šeštą kartą buvo pratęstas tarptautinis kokybės vadybos sistemos sertifikatas, o šiomis dienomis buvo atliktas priežiūros auditas.

Jis patvirtino, kad įstaigoje efektyviai veikia kokybės vadybos sistema, atitinkanti naujausios LST EN ISO 9001:2015 versijos reikalavimus.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra sertifikuota šiose srityse: ambulatorinių, stacionarinių, specializuotų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, vykdant sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, diagnostikos, gydymo, reabilitacijos ir slaugos procesus. Taip pat ji sertifikuota teikti mokymo paslaugas.

Įdiegta kokybės vadybos sistema naudinga ir pacientams, ir darbuotojams. Dėl jos pagerėja vidinė įstaigos tvarka, vadovai efektyviau vadovauja, o darbuotojai aiškiau supranta įstaigos kokybės politiką, tikslus, diagnostikos, gydymo, slaugos, reabilitacijos procesus bei jų tarpusavio sąveikos reikšmę. Darbuotojų pareigybės ir atsakomybės taip pat yra griežtai apibrėžtos.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė pirmą kartą pagal ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą sertifikuota 2000-aisiais ir buvo pirmoji tokia sveikatos priežiūros įstaiga Lietuvoje.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2019-09-06 16:34:19