Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninėje – socialinė kampanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“

Sveikatos apsaugos ministerija, skatindama pacientus atsisakyti kyšininkavimo ir padėkoti medikams viešai, inicijavo šalies gydymo įstaigose  akciją „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“, skirtą ugdyti pacientų savimonę ir mokyti pacientus atsidėkoti gydytojui be kyšio bei skaidrumui gydymo įstaigose didinti.

Pacientai Klaipėdos jūrininkų ligoninės I ir II ambulatorinių konsultacijų skyriuose, 2,3,5,7 aukštų fojė bei Palangos departamente ras akcijai skirtą plakatą su voku, o šalia – atvirlaiškius, kuriuose kiekvienas pacientas galės parašyti padėką jį gydančiam gydytojui ar slaugytojui ir įmesti į greta esantį specialų voką.

„ Gerbiami Klaipėdos jūrininkų ligoninės pacientai, mūsų ligoninės gydytojams pati didžiausia padėka už gydymą – tvirtas rankos paspaudimas, šypsena ir jūsų ištartas ačiū. Neverskite gydytojų patirti nepatogumų, primygtinai siūlydami atsidėkoti už gydymą dovanomis, pinigais. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir jos padaliniuose tai netoleruojama“, – pacientus elgtis etiškai ragina Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Padėkoti Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams galima paliekant atsiliepimą ligoninės padėkų knygoje, interneto svetainėje https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/atsiliepimai-pastabos/ ar ligoninės Facebook paskyroje https://www.facebook.com/KlaipedosJurininkuLigonine/.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2019-05-20 09:39:35