Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Ligoninėje stabdomos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos bei tyrimai

Klaipėdos jūrininkų ligoninė, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodymus susijusius su nuo kovo 16 d. šalyje įvestu karantinu, imasi visų nurodytų saugumo priemonių. Ligoninėje atidedamos planinės hospitalizacijos ir operacijos, kurių atidėjimas kritiškai nepablogins paciento būklės, atšaukiamos ambulatorinės konsultacijos ir tyrimai. Visa tai neliečia tik onkohematologinių ir dializuojamų ligonių. Ligoninėje taip pat nebus teikiamos reabilitacijos paslaugos, nevyks medicininės komisijos ir jūrininkų mokymai.

Nuo pirmadienio sutelktos medikų pajėgos teiks tik skubios ir būtinosios pagalbos paslaugas.

Dėl atšaukiamų planinių operacijų pacientai prašomi susisiekti su skyriumi, kur bus patikslinti jų kontaktai ir aptarta, kaip bus suplanuota operacija ateityje.

Atšauktos ambulatorinės konsultacijos taip pat bus perkeltos į ateitį ir pacientams paskirtas laikas, kada jie galės atvykti pas gydytoją.

Ambulatorinių konsultacijų registracija balandžio mėnesiui kol kas yra atšaukiama.

Visiškai nebus teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos. Stacionarinė reabilitacija bus teikiama tik tiems pacientams, kurių būklė be šios paslaugos reikšmingai pablogėtų.

Ligoninėje nebus teikiamos dienos stacionaro paslaugos, tad nebus atliekamos koronarografijos ir kolonoskopijos, nebus atliekami planiniai radiologiniai tyrimai, tokie kaip kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso ir kt.

Jūros medicinos poskyryje nevyks mokymai studentams ir  jūrininkams, nebus atliekama medicininė komisija.

Ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas. Išskirtiniais atvejais pacientams artimieji per personalą galės perduoti būtinosios higienos reikmenis ar ryšio priemones.

Daiktus atnešti į Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių kasdien nuo 11 iki 18 val. Prašome nešti tik būtiniausias priemones.

Laikini ribojimai bus taikomi iki kovo 30 d., o esant reikalui – pratęsti.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-16 13:49:25