Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Ligoninėje stabdomos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos bei tyrimai

Klaipėdos jūrininkų ligoninė, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodymus susijusius su nuo kovo 16 d. šalyje įvestu karantinu, imasi visų nurodytų saugumo priemonių. Ligoninėje atidedamos planinės hospitalizacijos ir operacijos, kurių atidėjimas kritiškai nepablogins paciento būklės, atšaukiamos ambulatorinės konsultacijos ir tyrimai. Visa tai neliečia tik onkohematologinių ir dializuojamų ligonių. Ligoninėje taip pat nebus teikiamos reabilitacijos paslaugos, nevyks medicininės komisijos ir jūrininkų mokymai.

Nuo pirmadienio sutelktos medikų pajėgos teiks tik skubios ir būtinosios pagalbos paslaugas.

Dėl atšaukiamų planinių operacijų pacientai prašomi susisiekti su skyriumi, kur bus patikslinti jų kontaktai ir aptarta, kaip bus suplanuota operacija ateityje.

Atšauktos ambulatorinės konsultacijos taip pat bus perkeltos į ateitį ir pacientams paskirtas laikas, kada jie galės atvykti pas gydytoją.

Ambulatorinių konsultacijų registracija balandžio mėnesiui kol kas yra atšaukiama.

Visiškai nebus teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos. Stacionarinė reabilitacija bus teikiama tik tiems pacientams, kurių būklė be šios paslaugos reikšmingai pablogėtų.

Ligoninėje nebus teikiamos dienos stacionaro paslaugos, tad nebus atliekamos koronarografijos ir kolonoskopijos, nebus atliekami planiniai radiologiniai tyrimai, tokie kaip kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso ir kt.

Jūros medicinos poskyryje nevyks mokymai studentams ir  jūrininkams, nebus atliekama medicininė komisija.

Ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas. Išskirtiniais atvejais pacientams artimieji per personalą galės perduoti būtinosios higienos reikmenis ar ryšio priemones.

Daiktus atnešti į Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių kasdien nuo 11 iki 18 val. Prašome nešti tik būtiniausias priemones.

Laikini ribojimai bus taikomi iki kovo 30 d., o esant reikalui – pratęsti.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-16 13:49:25