Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Ligoninėje uždraustas lankymas, imtasi kitų radikalių priemonių

Koronavirusą diagnozavus ir uostamiestyje, Klaipėdos jūrininkų ligoninė imasi radikalių priemonių, galinčių riboti viruso plitimą ir apsaugoti pacientus bei ligoninėje dirbančius medikus: uždraustas pacientų lankymas, uždaromos ligoninės durys, nutraukiamos vandens reabilitacijos procedūros, atšaukiami mokymai jūrininkams.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje nuo kovo 14 d. ligoninėje ir jos padaliniuose uždraustas pacientų lankymas. Į ligoninę bus įleidžiamas tik personalas ir stacionaro bei ambulatoriniai pacientai.

Į ligoninę bus galima patekti tik pro Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių. Pro vienas duris stacionaro pacientams, pro kitas – ambulatoriniams pacientams, kurie atvyks planinių konsultacijų ar tyrimų.

Atvykstantieji konsultacijoms ar tyrimams privalės parodyti siuntimus.

Kovo 23 d. prasidėsianti registracija pas gydytojus konsultantus balandžio mėnesiui vyks tik telefonu ir elektroniniu būdu. Registratūroje ji nevyks. Todėl prašome vyresnio amžiaus žmonių, kurie nesinaudoja kompiuteriu, registracija pasirūpinti artimųjų ir socialinių darbuotojų.

Neribotam laikui nutraukiamos ambulatorinės reabilitacijos procedūros baseine ir vertikaliose voniose.

Taip pat stabdomi ligoninės organizuoti Pirmosios medicinos pagalbos ir Medicinos priežiūros mokymai jūrininkams.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra pasiruošusi sklandžiai ir efektyviai dirbti bet kokiomis sąlygomis, pacientams netrūks medikamentų, higienos priemonių, kaip ir iki šiol, jų pirkti nereikės. Ligoninėje užtikrintas Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus atitinkantis maitinimas. Nusipirkti vandens, ar paskanauti kitais patiekalais, pacientai galės ligoninės kavinėje, todėl artimųjų prašoma lauknešėlių nevežti.

Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui. 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-13 15:37:51