Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Ligoninėje vis daugiau sergančių medikų ir pacientų

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje situacija dėl COVID-19 kaista vis labiau ir labiau. Infekcijos atvejų vis daugėja tiek tarp pacientų, tiek tarp kolegų.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir jos departamentuose šios dienos duomenimis koronavirusinė infekcija yra nustatyta 76 darbuotojams. Iš jų – 6 gydytojams, 39 slaugytojoms.

Psichiatrijos departamente Švėkšnoje šiuo metu nuo COVID-19 gydosi 18, Palangoje – 3, Klaipėdoje – 55 darbuotojai.

Savaitgalį protrūkis nustatytas Klaipėdos jūrininkų ligoninės Onkohematologijos skyriuje, kur koronavirusinė infekcija patvirtinta 8 darbuotojams, iš jų – 2 gydytojams, 5 slaugytojoms ir 1 slaugytojos padėjėjai, taip pat didžiajai daliai pacientų. Neatmetama tikimybė, kad koronavirusu infekuotas pacientas į skyrių pateko latentiniu periodu, todėl PGR tyrimas gulantis į ligoninę buvo neigiamas.

Kiek anksčiau Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus operacinių bloke koronavirusinė infekcija nustatyta 10 darbuotojų – operacinės slaugytojoms ir anestezistėms. II kardiologijos skyriuje infekcija nustatyta 4 slaugytojoms ir 3 pagalbinėms darbuotojoms, Kraujagyslių chirurgijos skyriuje – 2 slaugytojoms ir 2 pagalbinėms darbuotojoms.

Saugokime save ir kitus. Pajutę bet kokius, nors ir menkus negalavimus – galvos skausmą, gerklės perštėjimą, slogą, sukluskite ir imkitės visų saugumo priemonių, kad neužkrėstumėte kitų.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-11-23 16:06:31