Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninėje – vyskupo K.Kėvalo vizitas

Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenę savo vizitu pagerbė J.E. Telšių vyskupas dr. Kęstutis Kėvalas.

Svečias susitiko su medikais ir pacientais, kalbėjo apie  ne tik fizinę bet ir dvasios stiprybę kovojant su liga, kuri vaidina itin didelę svarbą. Medikai taip pat paliudijo, kad neretai vilties neturintis, dvasinę stiprybę praradęs ligonis netenka ir fizinių jėgų kovoti su liga.

„Esame jungtinė komanda“, – medikams sakė vyskupas K.Kėvalas, teigdamas, kad dvasinė parama, sielovadininko buvimas šalia paciento sustiptina paskirto gydymo poveikį.

Vyskupas aplankė kai kuriuos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje besigydančius pacientus, ligoninės koplytėlę.

„Koks didelis džiaugsmas aplankyti šią atsinaujinusią ligoninę, jos mielą bendruomenę. Ačiū už jūsų dovanojamą viltį gyvenimui ir sveikatos džiaugsmui! Jūs esate liudytojai, kokia svarbi žmogui ištiesta pagalbos ranka ir paguodos žodis. Šiuo didžiu Velykų iškilmės laiku primenate savo darbu, kad Prisikėlimas gali būti regimas tarp mūsų per sveikatos atgavimo dovaną. Būkite palaiminti!“, – atsisveikindamas ligoninės Svečių knygoje parašė K.Kėvalas.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė turi savo kapelioną, čia laikas nuo laiko sulaukiama aukšto rango dvasininkų vizitų.

Prieš porą metų savo ganytojišku vizitu ligoninės bendruomenę pagerbė Šventojo Tėvo Pranciškaus atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, Apaštalinis Nuncijus arkivyskupas Pedro LÓPEZ QUINTANA.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2018-04-11 16:30:26