Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninės bendruomenė susiburs maldai

Jūrininkų ligoninės kapelionas, kunigas Saulius Stumbra

Jūrininkų ligoninės kapelionas, kunigas Saulius Stumbra

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje jau ne vienerius metus puoselėjama tradicija kalėdiniu laikotarpiu visiems susiburti bendrai maldai: už save, savo artimuosius ir ligonius.

Jūrininkų ligoninės kapelionas, kunigas Saulius Stumbra šv. Mišias šia intencija aukos gruodžio 26 dieną 10.30 val. Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje.

„Ligoninėje yra graži tradicija – palydint metus padėkoti už suteiktas malones ir melsti naujų. Mano, kaip kapeliono pareiga — melstis už darbuotojus. Kapelionas pirmiausia tarnauja ligoninės bendruomenei, o tik po to ligoniams. Tokia mano pareiga ir malonė“, – sakė S.Stumbra.

Kviesdamas medikus, jų pacientus ir šeimos narius bendrai maldai, kapelionas įsitikinęs, jog gydymo įstaigoje palaikyti deramą dvasinį lygį yra būtina. Medikai privalo patys būti dvasiškai stiprūs, kad galėtų padėti kitiems.

Dvasininko dėmesio sulauks ir iš ligoninės patalo pakilti negalintys žmonės.

Gruodžio 24-osios pavakarę kapelionas praleis ligoninėje, lankysis palatose ir bendraus su ligoniais.

„Dvasinis gyvenimas padeda ligoniui neprarasti vilties ir kabintis į gyvenimą. Turiu jiems padėti“, – sakė ligoninės kapelionas.

 

Jolanta Juškevičienė 
Viešųjų ryšių specialistė 
Klaipėdos jūrininkių ligoninė 
tel. 8 46 491191 
mob. tel. 8 698 50451 
el.p. jolanta.juskeviciene@jurlig.lt

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-22 10:40:35