Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninės bičiulės knyga – tarp gražiausiųjų

zoomed_vardas_debesies

Klaipėdos jūrininkų ligoninės bičiulė, buvusi pacientė ir pacientų organizacijos onkologija.lt steigėja Dalia Bielskytė, pernai išleidusi eilėraščių tomelį „Vardas debesies“, pretenduoja laimėti populiariausios Klaipėdos knygos rinkimus.

„Visus kviečiu dalyvauti Klaipėdos knygos rinkimuose. Kadangi šiame konkurse vertinami ne tekstai, o knygos menas, nebijau būti nekukli ir kviečiu balsuoti už mano poezijos tomelį „Vardas debesies“. Manau, Sauliaus Jokužio leidykla-spaustuvė, kuri šiemet švenčia 25 -tą jubiliejų, ir subtilusis knygos meno meistras Arūnas Juozapaitis yra verti aukščiausio įvertinimo. Man „Vardas debesies“ – labai graži. Aš už ją balsuoju. Ir dar – už „Baltiją“, nes tai – rimta“, – sako D.Bielskytė.

Eilėraščių rinkinyje „Vardas debesies“, kaip ir ankstesnėse autorės knygose, dera dailė ir poezija – eilėraščius papildo dailininko Arūno Mėčiaus iliustracijos.

Šią knygą D. Bielskytė dedikavo savo gyvenimo ir kūrybos partneriui, neseniai Anapilin išėjusiam dailininkui Arūnui Mėčiui.

„Ši knyga – ne requiem. Tai dviejų žmonių dvylikos bendro gyvenimo metų kelio dulkės ir kibirkštys, akimirkos, kurias jie vienas kitam dovanojo. Tai liudijimas, kad kūryba yra stipresnė už mirtį“, – sako knygos autorė D.Bielskytė.

Konkursą „Klaipėdos knyga“ jau devintą kartą rengia Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Konkurso misija – palaikyti leidybą uostamiestyje. Bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) kartu su knygos konkursu atidaryta ir Klaipėdoje bei klaipėdiečių kūrėjų 2014 metais išleistų spaudinių paroda, kurios tikslas – supažindinti visus besidominčius su vietos leidybine kultūra. Knygų paroda veiks iki sausio 20 d, o konkursas vyks iki vasario 6 d. Rezultatai bus paskelbti vasario 11 d.

Su knygomis pretendentėmis susipažinti ir balsuoti galima 6-iuose didžiuosiuose Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose: Meno skyriuje (J.Janonio g. 9), Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Turgaus g. 8), Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9), Kalnupės filiale (Kalnupės g. 13), Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81a), „Kauno atžalyno“ filiale (Kauno g. 49) bei interneto svetainėje

http://www.biblioteka.lt/lt/projektai/klaipedos-knyga/balsavimas.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-01-12 16:39:15