Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninės darbuotojai pradėti skiepyti trečiąja vakcinos doze

Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai pradedami skiepyti trečiąja (stiprinamąja) COVID-19 vakcinos doze.
Pirmiausiai pradėti skiepyti didžiausią riziką užsikrėsti turintys Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos, Onkohematologijos, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos, Širdies chirurgijos skyrių, operacinių darbuotojai.
Darbuotojai vakcinuojami praėjus ne mažiau nei 180 dienų (6 mėnesiams) po antrosios vakcinos dozės.
Šiandien pradėti revakcinuoti darbuotojai antrąja vakcinos doze buvo paskiepyti prieš 8 mėnesius, todėl entuziastingai sutiko galimybę gauti sustiprinamąjį skiepą.
Skiepijimui naudojama Comirnaty (Pfizer-BioNtech) vakcina.
Kiek anksčiau stprinamąja vakcinos doze buvo paskiepyta ir dalis pažeidžiamiausiųjų grupei priklausančių ligoninės pacientų.
Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2021-09-09 14:42:04