Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninės gimtadienio proga – įvertinimai medikams

Klaipėdos jūrininkų ligoninė puoselėja naujai užgimusią tradiciją – savo gimtadienio proga išskirtiniu „Profesijos lyderio“ ženklu apdovanoti darbuotojus, pelniusius pacientų ir kolegų pripažinimą.

“Balandžio 9-oji mums svarbi ir prasminga jau daugiau nei du dešimtmečius. Tai mūsų įstaigos gimtadienis, kažkuria prasme – kartu ir mūsų visų gimtadienis. Prieš 22-ejus metus daugelis čia pradėjome naują kelią į profesionalumą, pripažinimą, partnerystę, kūrėme ne tik naujas kokybiškas paslaugas, bet ir naują bendruomenę. Nueitas ilgas ir nelengvas, bet džiugus kelias, grįstas žiniomis ir profesinėmis ambicijomis, pacientų padėkomis ir šypsenomis, išgelbėtomis gyvybėmis. Nuo pat ligoninės atidarymo dienos buvome kitokie: dažnai – vieninteliai, ypatingi, išskirtiniai ir pripažinti“, –  įstaigos gimtadienio rytą sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė po šešerius metus trukusių statybų duris atvėrė 1994 metų balandžio 9-ąją. Minėdama savo 20 metų sukaktį įstaiga nutarė esanti pakankamai subrendusi, kad galėtų deramai įvertinti čia dirbančių žmonių pasišventimą.

„20 metų yra pakankamas laiko tarpas, kad turėtume savo mokytojų, profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius gelbstinčių žmonių gyvybes, dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą: kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Šie žmonės pelnė ne tik vadovų, pacientų, bet ir savo kolegų pripažinimą. Jie – savo profesijos lyderiai. Tad nutarėme, kad kasmet kažkas bus apdovanotas ligoninės įsteigtu ir juvelyro Vido Bizausko pagamintu „Profesijos lyderio“ ženklu“, – sakė J.Salyga.

Iš aukso ir sidabro pagaminti, emale puošti “Profesijos lyderio” ženklai už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą šiemet įteikti gydytojąi pulmunologei Margaritai Vitkauskienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Irenai Viskontienei.

M.Vitkauskienė ligoninėje gydytoja dirba 19 metų ir ne kartą yra sulaukusi pacientų padėkų, kolegų įvertinta ir apdovanota už nuoširdumą.

I.Viskontienė ligoninėje dirba nuo jos atidarymo. Ši slaugytoja visada būdavo greta operacijas patyrusių pacientų. Iki šiol ji rūpinasi širdies operacijas patyrusių pacientų priežiūra ir reabilitacija pooperaciniu periodu.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės „Profesijos lyderio“ ženklais apdovanoti gydytojai kardiochirurgas Gediminas Kundrotas, nefrologė Janina Priluckienė, kardiologas Valentinas Jokšas, hematologas dr. Romualdas Jurgutis, vyresnioji medicinos mikrobiologė Bronė Laurinėnienė, slaugytojos Angelė Musijenkienė, Vilma Mockienė, ilgiausiai ligoninėje dirbanti darbuotoja, medicinos technikė Janina Stankevičienė.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2016-04-08 11:14:21