Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninės gimtadienio proga – įvertinimai profesionalams

Klaipėdos jūrininkų ligoninė balandžio 9-ąją mini savo veiklos 24-erių metų sukaktį. Prieš pradedant eilinę darbingą dieną, ryte darbuotojų laukė kava ir šventinis tortas, bei pagarbos ženklai kolegoms. Savo gimtadienio proga ligoninė išskirtiniu „Profesijos lyderio“ ženklu apdovanoja medikus, pelniusius ne tik pacientų, bet ir kolegų pripažinimą. 

“Balandžio 9-oji mums svarbi ir prasminga jau daugiau nei du dešimtmečius. Prieš 24-ejus metus daugelis čia pradėjome naują kelią į profesionalumą, pripažinimą, partnerystę, kūrėme ne tik naujas kokybiškas paslaugas, bet ir naują bendruomenę. Šiandien galime didžiuotis savo darbais“, –  įstaigos gimtadienio rytą sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Prieš ketverius metus minėdama savo 20 metų sukaktį įstaiga nutarė esanti pakankamai subrendusi, kad galėtų deramai įvertinti čia dirbančių žmonių pasišventimą.

„20 metų yra pakankamas laiko tarpas, kad turėtume savo mokytojų, profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius gelbstinčių žmonių gyvybes, dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą: kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Šie žmonės pelnė ne tik vadovų, pacientų, bet ir savo kolegų pripažinimą. Jie – savo profesijos lyderiai. Tad nutarėme, kad kasmet kažkas bus apdovanotas ligoninės įsteigtu ir juvelyro Vido Bizausko pagamintu „Profesijos lyderio“ ženklu“, – sakė J.Salyga.

Iš aukso ir sidabro pagaminti, emale puošti “Profesijos lyderio” ženklai už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą šiemet įteikti gydytojui chirurgui Sauliui Petrauskui ir Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vyresniajai slaugytojai Rolandai Ramonaitei.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės „Profesijos lyderio“ ženklais apdovanoti gydytojai kardiochirurgas Gediminas Kundrotas, nefrologė Janina Priluckienė, kardiologas Valentinas Jokšas, hematologas dr. Romualdas Jurgutis, pulmonologė Margarita Vitkauskienė, kardiologė Aldona Dragašienė, vyresnioji medicinos mikrobiologė Bronė Laurinėnienė, slaugytojos Angelė Musijenkienė, Vilma Mockienė, Irena Viskontienė, Irena Virginija Erentrautienė, ilgiausiai ligoninėje dirbanti darbuotoja, medicinos technikė Janina Stankevičienė, įstaigos direktorius Jonas Sąlyga.

 Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2018-04-09 11:10:55