Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninės kiemelyje skambės kalėdinės giesmės ir kvepės meduoliais

IMG_1783

Ligoninės darbuotojai įdėjo nemažai triūso ir fantazijos, dekoruodami meduolius, kuriais bus vaišinami ligoninės pacientai ir svečiai.

Gruodžio 22 dieną, 18 val., Klaipėdos jūrininkų ligoninės kieme Kalėdos bus pasitiktos ypatingai: apšviestos deglų liepsnos, į dangų kils gražiausios advento ir Kalėdų giesmės, o žiemos iliuziją padės sukurti įspūdingas pastato apšvietimas. Ligoninės medikai jau kepa ir dekoruoja meduolius, kuriais visi būsite pavaišinti.

Taip Kalėdos dainuodamos ateis ir pas sergančius, ir pas sveikstančius, ir pas sveikuosius.

„Mes norime su savo pacientais būti ne tik džiugesio akimirkomis, kai jie sveiki išvyksta į namus, bet ir tada, kai gražiausias metų šventes tenka praleisti ligoninės palatoje. Norime bent šiek tiek sukurti šventės nuotaiką, pabūti toje šventėje kartu su jais“, – sakė Klaipėdos Jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Savo kalėdinėmis dovanomis su pacientais ir medikais dalinsis kultūros centro „Žvejų rūmai“ chorai „Cantare“ ir „Dangė“, vokalistė Reda Striškaitė.

Negalintieji išeiti į ligoninės kiemelį, koncertą galės stebėti balkonuose ar per langus. Kviečiame pacientų artimuosius, buvusius ligoninės pacientus ir tuos, kurie niekada jais dar nėra buvę – ateikite, pasidalinkite kalėdine dvasia vieni su kitais.

Pasivaišinsime kvapnia Jūrininkų ligoninėje virta arbata ir ligoninės medikų su meile keptais ir dekoruotais kalėdiniais meduoliais.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-12-21 18:13:18