Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ligoninės medikas – profesijos autoritetas

Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamuose „Metų vadovo“ apdovanojimuose ne pirmą kartą pripažinimo sulaukia Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai. Prieš keletą dienų vykusiuose apdovanojimuose Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas Nerijus Klimas pripažintas 2017 metų profesijos autoritetu.

„ Džiaugiuosi dėl teisingų pasirinkimų. „Lietuvos sveikatos“ konkurse profesijos autoritetu balsuotojai, o tai reiškia medikų visuomenė ir pacientai pasirinko Klaipėdos jūrininkų ligoninės Intensyvios terapijos skyriaus vedėją, gydytoją anesteziologą reanimatologą Nerijų Klimą. Ir tai yra teisingas pasirinkimas. Prieš 13 metų Nerijus Klimas pasirinko Klaipėdos jūrininkų ligoninę, o ligoninė pasirinko jį. Ir tai taip pat yra teisingi pasirinkimai. Nerijus yra nepaprastai dėmesingas, draugiškas kolega, aukščiausio lygio profesionalas operacinėje ar reanimacijos palatoje, kuriam net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose gelbsti neparastai geras humoro jausmas. Jis renkasi ne konfliktą, o anekdotą. Ir tai yra teisingas pasirinkimas. Savo interviu Nerijus yra sakęs, jog kasdien susidurdamas su mirtimi labiausiai savo gyvenime vertini patį gyvenimą. Ir tai yra pats teisingiausias pasirinkimas“, – sveikindamas kolegą sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius prof. dr. Jonas Sąlyga. 

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs ir laureatą pasveikinęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sakė, kad tokie įvertinimai rodo, kad Klaipėdoje dirba išties profesionalūs ir savo darbui atsidavę medikai, kuriuos vertina ir kolegos, ir pacientai, o jų nuoširdus darbas matomas ir iš sostinės.  

Vilniuje kovo 2 d., vykę „Metų vadovo“ apdovanojimai – vienas pagrindinių sveikatos sistemos metų renginių, šiemet suorganizuoti jau 15 kartą.

Kandidatūras į geriausiųjų nominacijas renka medikų bendruomenė, sveikatos sistemai nusipelnę žmonės, pacientai, savaitraštis „Lietuvos sveikata“ bei portalas www.lsveikata.lt. Nugalėtojai skelbiami nominacijose „Metų vadovas“, „Metų profesijos autoritetas“, „Metų sėkmė“, „Metų administratorius“, „Metų proveržis“, „Metų strategas“, „Už gyvenimo nuopelnus“, šiemet įsteigta ir nauja nominacija – „Kylanti žvaigždė“.

Šiemet tarp pretendentų šiose nominacijoje buvo ir daugiau Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikų – gydytojai kardiologai Aušrius Poviliūnas ir Jonas Jarašūnas.

Prieš keletą metų Profesijos autoritetu buvo išrinkta Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytoja nefrologė Janina Priludskienė, 2004 metais Metų vadovu – Jūrininkų ligoninės direktorius Jonas Sąlyga.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2018-03-05 12:53:52