Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Ligoninės slaugytojoms – įvertinimo ir padėkos ženklai

 

Tarptautinę slaugos dieną Klaipėdos jūrininkų ligoninėje pasidžiaugta jų nuoširdžiu, nepriekaištingu darbu, padėkota už jų drąsą, o kartais ir pasiaukojima iššūkių kupinais pandemijos metais. Įstaigos vyriausiajai slaugytojai Aidai Smagurienei įteiktas Klaipėdos jūrininkų ligoninės Profesijos lyderio ženklas, liudijantis apie kolegų pagarbą ir aukštus profesinius standartus.

„428 šypsenos, 856 švelnios rankos, viltingos akys, 428 padėti pacientams norinčios širdys – tiek slaugytojų šiandieną dirba Klaipėdos jūrininkų ligoninėje. Šauniosios britės, medicinos sesers Florens Naitingeil žygdarbį, kurios gimtadienio proga pažymime Tarptautinę slaugytojo dieną palikime istorijai. Karas Ukrainoje, pandemija išugdė šių laikų herojus. Tokių yra ir mūsų ligoninėje“, – sveikindamas kolegas ir tekdamas padėkos raštus sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius prof. dr. Jonas Sąlyga.

Jo padėkos raštai buvo įteikti bendrosios praktikos slaugytojoms: Dainai Vaitkevičienei (I ambulatorinių konsultacijų skyrius), Rūtai Rubavičiūtei (Neurologijos skyrius), Karolinai Kniežaitei (Neurologijos skyrius), Skaistei Milašienei (Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyrius), Anai Vorošilinai (Širdies aritmijų ir kraujagyslių intervencinės radiologijos laboratorija), Danutei Augustinienei (Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrius), Jurgai Japertienei (Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Operacinių poskyris), Virginijai Stirbienei (Širdies aritmijų skyrius), Algidai Barkienei (Ginekolologijos ir endoskopinės ginekologijos skyrius), Ritai Girdenytei – Jasinevičienei (Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyrius), Gitanai Tautkevičienei (Širdies chirurgijos skyrius), Linai Aleinikovienei (Kraujagyslių chirurgijos skyrius), Lolitai Žemgulienei ( Psichiatrijos departamento Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrius), Lidijai Barakauskienei (Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Operacinių poskyris), Agnei Daukšaitei ( Palangos departamento Intensyviosios terapijos skyrius).

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir jos padaliniuose dirba 428 slaugytojos iš kurių 23 yra baigusios slaugos magistro studijas.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2022-05-12 16:28:47