Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Medikai jungėsi prie “Išsipildymo akcijos”

Lapkričio 6-ąją Klaipėdos jūrininkų ligoninė kvepėjo pyragais. Medikai prisijungė prie gražios “Pyragų dienos” iniciatyvos: patys kepė, dalinosi, vaišinosi, ir aukojo. 

Ligoninės bendruomenė pirkdama pyragus TV3 inicijuotoje „Pyragų dienoje“ dalyvavo jau trečius metus iš eilės. Šios akcijos metu ligoninės darbuotojai kepė pyragus ir pardavinėjo juos už sutartą kainą kolegoms, o surinkti pinigai buvo pervesti į “Išsipildymo akcijos” sąskaitą. Ligoninės darbuotojai entuziastingai jungiasi prie šios akcijos ir džiaugiasi galėdami padėti kitiems, o tuo pačiu ir paragauti kolegų iškeptų skanėstų.

“Mes stengiamės būti socialiai atsakingi ir tikimės, jog ši akcija gyvuos, o mes kiekvienais metais stengsimės prie jos prisidėti.  Esame labai dėkingi už kepėjų pastangas ir gerumą aukojant”, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Šiemet ligoninės darbuotojai „Išsipildymo akcijai paaukojo 610 eurų. 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2017-11-07 17:17:25