Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Medikai kviečia sėsti ant dviračių

IMG_6584

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai Pasaulinės širdies dienos išvakarėse sės ant dviračių ir savo pavyzdžiu ragins klaipėdiečius gyventi sveikiau bei rūpintis savo širdimi. Jie kviečia prisijungti visus klaipėdiečius.

Specialistus neramina, kad kas antra mirtis Lietuvoje – dėl kraujotakos sistemos ligų. Kasmet nuo jų Lietuvoje miršta 23 tūkst. Žmonių, o mirtingumo nuo kraujotakos ligų rodiklis 2,3 karto viršija ES šalių vidurkį. Beveik 30 proc. invalidumo ir apie 20 proc. visų apsilankymų sveiktos priežiūros įstaigose lemia širdies ir kraujagyslių ligos.

„Širdies ir kraujagyslių ligų nemažėja, negana to, jos kasmet paliečia vis jaunesnius žmones. Tai labai neramina medikus, nes jų pareiga nėra tik gydyti jau segančius žmones. Mes siekiame, kad sergančiųjų būtų kuo mažiau ir savo pavyzdžiu rodome, ką daryti, kad būtume sveikesni“, – akcijos idėją pristatė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Pasaulinės širdies dienos proga tokį dviračių žygį medikai organizuoja jau dešimtą kartą. Pirmųjų akcijų metu būdavo įveikiami nedideli ruožai, o pastaraisiais metais medikų kolona keliauja nuo Klaipėdos jūrininkų ligoninės iki prekybos centro BIG ir įveikia 15 kilometrų atstumą.

Pasaulinės širdies dienos išvakarėse, rugsėjo 27 d., sekmadienį, 11 val. visi, ne tik medikai, bet ir pacientai, jų artimieji, sveiką gyvenseną propaguojantys klaipėdiečiai kviečiami prisijungti ir dalyvauti dviračių žygyje.

Jo startas 11 val. prie Klaipėdos jūrininkų ligoninės, o finišas – prie prekybos centro BIG.

Prisijunkite prie pasaulinio judėjimo už širdžiai sveiką gyvenimo būdą, visi ir visada rinkitės sveiką širdį. Pakvieskite prisijungti ir savo šeimos narius, kaimynus bei draugus.

 

Papildoma informacija: jei atvyksite su nepilnamečiais, vaikai privalėtų turėti šalmus. Jei turite, apsivilkite dviratininkams privalomas liemenes.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-09-25 11:19:54