Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Medikai kvietė pasižadėti savo širdžiai

 

Jau keturioliktą kartą šią dieną Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai kvietė kolegas, pacientus, jų artimuosius ir visus žmones, propaguojančius sveiką gyvenimo būdą, prisijungti prie tradicinio žygio dviračiais.

Rugsėjo 29-ąją – Pasaulinę širdies dieną, Lietuvos širdies asociacija ir Klaipėdos jūrininkų ligoninė kvietė visus rūpintis ne tik savo, bet ir artimųjų, draugų, kolegų širdimis ir pasižadėti žengti nors vieną žingsnį sveikos gyvensenos link.

Dėl to, rodydami pavyzdį, Jūrininkų ligoninės kardiologai, neurologai, kineziterapeutai, slaugytojos ir kiti darbuotojai sėdo ant dviračių ir leidosi į žygį dviračiais nuo ligoninės iki prekybos ir laisvalaikio centro “Akropolis”.

Pasiekę kelionės tikslą medikai prisijungė prie “Širdies salos”, laikinai įkurtos “Akropolyje”. Keletą valandų žmonės buvo kviečiami nemokamai pasimatuoti kraujospūdį, atlikti kūno masės analizę, gauti daug išsamios informacijos apie širdies ligų rizikos veiksnių svarbą, sveiką gyvenseną.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytoja kardiologė, Lietuvos širdies asociacijos Klaipėdos skyriaus vadovė Rūta Raugelienė, organizavusi šių metų žygį, pabrėžė, kad švietėjiška veikla yra itin svarbi, nes širdies ir kraujagyslių ligos vis jaunėja, tad rūpintis savo sveikata reiktų pradėti kuo anksčiau.

Pasak jos, jaunėjančiam ligų amžiui įtakos turi stresas, didelis gyvenimo tempas, nesveika mityba, mažas fizinis aktyvumas, rūkymas. Šiuo metu plačiai pradedama kalbėti ir apie naujuosius modifikuojamus rizikos veiksnius, tokius kaip oro, patalpų užterštumas, elektroninės cigaretės. Todėl labai svarbu skleisti informaciją apie tai, kad jaunimas skirtų dėmesio savo sveikatai.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2019-09-30 16:07:50