Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Medikams – medaliai už bebaimę akistatą su COVID-19

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga šiandien, liepos 15-ąją, Klaipėdoje padėkojo medikams, kurių indėlis buvo svarbus kovoje su COVID-19 infekcija. Beveik šimtui Klaipėdos regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų medikų jis įteikė medalius „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.  Tarp apdovanotųjų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo medikams už ryžtą, atsakomybę ir pasiaukojimą dirbant pirmosiose kovos prieš koronavirusą gretose.

„Kai pasaulis susidūrė su šiuo nauju virusu, jūs stojote į pirmąsias kovos gretas net iki galo nežinodami, kas yra priešas. Tačiau pasitelkę drąsą, profesionalius įgūdžius ir šaltą protą neleidote virusui įsigalėti ir išgelbėjote daug gyvybių. Jūsų dėka šiandien kitos šalys kalba apie Lietuvos sėkmės istoriją. O mes galime pridurti, kad tai buvo milžiniškų pastangų, nuoširdaus noro padėti ir pavyzdinio komandinio darbo istorija“, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo A. Veryga.

Ministras medalius įteikė šešiems Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams: Ligonių priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai Rolandai Ramonaitei,  Širdies aritmijų skyriaus vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai Lolitai Baršienei,  Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjui Nerijui Klimui, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai Natalijai Kavaliauskienei, Diagnostikos skyriaus poskyrio vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai Valdai Vyšniauskaitei, gydytojai epidemiologei Ilonai Bumblienei.

Iš viso Klaipėdos regiono ligoninių, karščiavimo klinikų, greitosios medicinos pagalbos stočių darbuotojams įteikti 95 Sveikatos apsaugos ministerijos medaliai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-07-15 16:58:14