Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Medikus pagerbė apdovanojimais

Kirstukas

Medicinos darbuotojų dienos proga ypatingais apdovanojimais buvo pagerbti savo profesijai nusipelnę medikai, tarp jų – nemažai ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojų. Vieni apdovanojimų sulaukė iš sveikatos apsaugos ministro, kiti – iš premjero atstovo rankų. 

Penktadienio pavakare Klaipėdos koncertų salėje surengtame iškilmingame Lietuvos medicinos darbuotojų dienos minėjime sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis įteikė Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklus.

Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas buvo suteiktas ir ženklas įteiktas Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento vedėjui Remigijui Alvydui Kirstukui. Dar kartą pasveikintas ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Algirdas Liutkus, kuriam toks pat ženklas buvo perduotas prieš porą savaičių, ligoninei minint savo veiklos 20-metį.

Ta proga ligoninės medikams buvo perduoti ir Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ženklai. Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas suteiktas Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui bei Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus vedėjai Vilijai Ežerskytei.

Medicinos darbuotojų profesinės šventės proga vykusio renginio metu buvo įteiktos ir premjero Algirdo Butkevičiaus padėkos. Viena jų teko Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento otorinolaringologei Onai Genovaitei Žilinskienei.

Į atmintinų dienų kalendorių balandžio 27-toji, kaip  Lietuvos medicinos darbuotojų diena, buvo įtraukta 2004 metais. Tais pačiai metais Sveikatos apsaugos ministerija už nuopelnus profesijai įsteigė ir Nusipelniusio Lietuvos gydytojo bei Sveikatos apsaugos darbuotojo vardus.

Per  dešimtmetį Nusipelniusių sveikatos apsaugos darbuotojų vardai suteikti 281, o  Nusipelniusio Lietuvos gydytojo 195 medikams.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirba 11 Nusipelniusių Lietuvos gydytojų ir 5 Nusipelnę sveikatos apsaugos darbuotojai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2014-05-05 14:22:34