Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Naujos funkcinės lovos – pagalbininkės slaugant

Ligoninėje paciento slaugos kokybę lemia ne tik personalo kompetencija ir rūpestis bei aplinka. Ypatingą vietą užima ir medicinos priemonės bei specialiai slaugai pritaikyti funkciniai baldai, ypač lovos. Jose gydomi ar slaugomi žmonės praleidžia didžiąją laiko dalį.
Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento medikai džiaugiasi, kad sunkiausios būklės pacientai slaugomi itin šiuolaikiškose funkcinėse lovose. Kasmet dalis jų atnaujinama.
Šiomis dienomis departamentą pasiekė dar 20 pačių moderniausių funkcinių lovų, kuriuose gydomi Intensyviosios terapijos poskyrio bei Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientai.
„Tai ne tik patogi lova pacientui, kur pritaikytas specialus čiužinys pragulų profilaktikai, bet ir lova – pagalbininkė sunkiame slaugytojų darbe. Elektra valdoma lova transformuojasi iš gulimos į keletą pozicijų. Ji pasikelia aukštai, todėl patogiau perkelti ar slaugyti ligonį. Lova gali transformuotis į patogų krėslą, kai pacientą reikia pamaitinti ar atlikti kai kurias procedūras“, – pasakojo Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento vyresnioji slaugytoja Vida Šereikienė.
Šios lovos įsigytos Palangos savivaldybės remiamos programos dėka.
„ Palangos savivaldybė ir jos meras Šarūnas Vaitkus yra ilgamečiai ligoninės partneriai. Nuoširdžiai dėkojame už visapusišką paramą, bendrą darbą siekiant, kad Palangos miesto gyventojams ir svečiams būtų teikiamos savalaikės ir kokybiškos medicinos paslaugos“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius prof, dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2022-11-16 15:43:13