Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Palangiškius tirs modernia įranga

 

Palangiškiai ir sunegalavę didžiausio šalies kurorto svečiai galės jaustis dar saugesni – Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento medikai „apginkluoti“ modernesne įranga. Nuo šiol širdis, pilvo organai ir skydliaukė čia bus tiriami moderniu naujos kartos ultragarso prietaisu.

Palangos miesto savivaldybė, siekdama užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą pacientams, įsigijo ir panaudos pagrindais perdavė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentui vieną moderniausių tyrimo ultragarsu aparatų MyLabSix, kuriuo bus galima vertinti širdies ir vidaus organų anatomiją. Prietaise numatyta vaizdų saugojimo, archyvavimo bei spausdinimo galimybė.

„Dėkoju Palangos merui Šarūnui Vaitkui ir miesto tarybai, kurie supranta palangiškių poreikius ir mūsų medikų pastangas teikti aukščiausio lygio paslaugas didžiausiame šalies kurorte“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga, primindamas, kad moderni pagalba reikalinga ne tik vietos gyventojams, bet ir poilsiautojams.

Naujoji įranga pakeis iki šiol čia dešimt metų naudotą ultragarsinę diagnostikos įrangą.

Palangos departamento vedėjas Remigijus Kirstukas pasakojo, kad tai ne pirma ir ne vienintelė Palangos valdžios iniciatyva, padedanti teikti kokybiškas medicinos paslaugas tiek palangiškiams, tiek kurorto svečiams.

„Palangos miestas remia tris programas. Viena jų palangiškiams ir miesto svečiams kasdien, ištisą parą užtikrina chirurgijos pagalbą, kita – tris vasaros mėnesius garantuoja pediatrijos pagalbą. Savivaldybė taip pat finansuoja savo gyventojams ilgiau trunkančias slaugos paslaugas. Valstybė garantuoja, kad per metus iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo bus apmokėta 120 dienų slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų. Palangos savivaldybė savo gyventojams apmoka dar tiek pat“, – pasakojo R.Kirstukas.

Palangos meras Š.Vaitkus džiaugėsi ir dėkojo medikams, kad miesto valdžios skiriamos lėšos pasiteisina.

„ Dar nebuvo progos padėkoti už tai, kad net didžiausių žmonių antplūdžių metu sugebate suvaldyti situaciją ir visiems suteikti profesionalią pagalbą. O mes prisidedame kiek galime“, – sakė Š.Vaitkus.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-11-12 15:30:58