Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo.

Lietuvos medicinos darbuotojo dienos proga, Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų, didžiausiame šalies kurorte veikiančių, sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.

Sveikindamas gausią kurorto medikų bendruomenę su profesine švente, Palangos meras Šarūnas Vaitkus negailėjo gražių žodžių ir padėkų.

Už profesinę kompetenciją, nepailstamą energiją ir meilę mediko darbui Š.Vaitkus padėkas įteikė ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento intensyvios terapijos  vidaus ligų gydytojui Kęstučiui  Alūzai, intensyvios terapijos anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytojai Jūratei  Skudraitei ir radiologijos technologei Editai Eilinaitei.

Savo kolegoms gerų žodžių negailėjo ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga, asmeniškai padovanojęs savo fotografijų albumą „Jūra nepozuoja“, o pacientų meilę medikams atskleidęs ligoninės padėkų knygoje įrašytomis eilėmis. „Profesinės šventės proga sveikinu visą sveikatos priežiūros įstaigose plušantį personalą: medikus, slaugytojas, jų padėjėjas, kitus darbuotojus, kurių kiekvieno darbas yra svarbus paciento gerovei. Dėkoju Palangos merui Šarūnui Vaitkui už pagarbą šiai profesijai, už nuostabią šventę“, – sakė J.Sąlyga.

Medikams buvo surengtas styginių kvarteto „Muzica Libera“ koncertas.

Medicinos darbuotojų dienos proga Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė ir daugiau įvertinimų.

Sveikatos apsaugos ministrė Klaipėdos jūrininkų ligoninės kardiologei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai dr. Sigutei Norkienei suteikė Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardą. Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas penkis Jūrininkų ligoninės darbuotojus už nepriekaištingą darbą, inovacijas ir atsidavimą savo profesijai apdovanojo padėkos raštais. Jie įteikti gydytojui kardiochirurgui Gediminui Kitrai, gydytojai pulmonologei Margaritai Vitkauskienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Eugenijai Gigienei ir Lilijai Kumpienei bei slaugytojos padėjėjai Kristinai Venckienei.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-04-29 13:25:42