Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Profesijos lyderio ženklas – R.Jurgučiui

IMG_8556  IMG_8485

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninė puoselėja naujai užgimusią tradiciją – išskirtiniu „Profesijos lyderio“ ženklu apdovanoti savo darbuotojus, pelniusius pacientų ir kolegų pripažinimą. Už įkvepiantį atsidavimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir kolegų pripažinimą dar vienas „Profesijos lyderio“ ženklas įteiktas ligoninės patriarchui, dr. Romualdui Jurgučiui.

Daugiau nei du dešimtmečius Jūrininkų ligoninėje dirbęs profesionalas čia yra vadovavęs Terapijos klinikai ir Onkohematologijos skyriui, įkūrė Hemofilijos centrą. Daugelis ligoninės medikų R. Jurgutį vadina savo mokytoju, gerbia jį ne tik už profesionalumą, bet ir žmogiškumą.

Gruodžio 15-ąją savo 80 metų jubiliejų švenčiantis R.Jurgutis šiemet pasitraukė iš aktyvios praktikos, tačiau dažnai lanko kolegas ligoninėje, čia dirba ir trys iš keturių jo vaikų, kurie visi taip pat pasirinko mediko kelią.

„Daktaras Romualdas yra palikęs įspaudą Jūrininkų ligoninės istorijoje. Jis buvo mano konsultantas, kai kuriant ligoninę reikėjo nuspręsti, kokių skyrių jai reikėtų, kokios medicininės pagalbos Vakarų Lietuvos gyventojams dar trūksta. Šis žmogus buvo ir liks pavyzdys daugeliui kolegų. Todėl niekam net nekyla abejonių, kad jis vertas profesijos lyderio vardo ir ženklo“, – sakė įstaigos vadovas dr. Jonas Sąlyga.

„Profesijos lyderio“ apdovanojimas – nauja Klaipėdos jūrininkų ligoninės iniciatyva bei tradicija, gimusi įstaigai šiemet minint savo 20-ties metų sukaktį.

„20 metų tarpas yra pakankamas, kad turėtume savo mokytojų, profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą: kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Šie žmonės pelnė ne tik vadovų, pacientų, bet ir savo kolegų pripažinimą. Jie – savo profesijos lyderiai. Tad nuo šiol kasmet kažkas bus apdovanotas ligoninės įsteigtu ir juvelyro Vido Bizausko pagamintu „Profesijos lyderio“ ženklu“, – sakė J.Salyga.

Už įkvepiantį atsidavimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir kolegų pripažinimą pirmaisiais „Profesijos lyderio“ ženklais apdovanoti Kardiochirurgijos skyriaus vedėjas Gediminas Kundrotas, Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėja Janina Priluckienė, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjas Valentinas Jokšas, Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Angelė Musijenkienė bei ilgiausiai – 47 metus – ligoninėje dirbanti darbuotoja Janina Stankevičienė.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2014-12-17 09:00:45