Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Profesinės šventės proga – įvertinimai medikams

 

Medicinos darbuotojų dienos proga Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė ypatingo dėmesio ir pripažinimo ženklų. Jų darbus pastebėjo ir įvertino ne tik pacientai, bet ir miesto vadovas bei Sveikatos apsaugos ministerija.

Sveikatos apsaugos ministrė Klaipėdos jūrininkų ligoninės kardiologei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai dr. Sigutei Norkienei suteikė Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardą.

32-ejus metus Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirbanti kardiologė yra Klaipėdos universiteto docentė, Klaipėdos apskrities Hipertenzijos lygos pirmininkė, Lietuvos Hipertenzijos draugijos valdybos narė, Lietuvos širdies asociacijos Klaipėdos krašto draugijos pirmininkė, Lietuvos širdies asociacijos valdybos narė, Europos kardiologų ir eilės kitų draugijų narė, sveikatos akcijų organizatorė.

S.Norkienė yra 11-toji Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikė, kuriai suteiktas Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardas ir garbės ženklas.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga, džiaugėsi kolegų pripažinimu.

„Labai norėčiau, kad kiekvienas ligoninės gydytojas būtų vertas ir įvertintas Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardu ir ženklu“, – sveikindamas kolegas profesinės šventės proga linkėjo ligoninės vadovas.

Medikų triūsą įvertino ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Jis penkiems Jūrininkų ligoninės darbuotojams už nepriekaištingą darbą, inovacijas ir atsidavimą savo profesijai apdovanojo padėkos raštais. Jie įteikti gydytojui kardiochirurgui Gediminui Kitrai, gydytojai pulmonologei Margaritai Vitkauskienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Eugenijai Gigienei ir Lilijai Kumpienei bei slaugytojos padėjėjai Kristinai Venckienei.

Medicinos darbuotojų dienos proga , iškilmingos ceremonijos metu apdovanoti jau devintą kartą dienraščio „Vakarų ekspresas“ organizuotų Nuoširdžiausio mediko rinkimų nominantai.

Kasmet artėjant balandžio 27-ajai, kai minima profesinė Medicinos darbuotojų diena, dienraštis „Vakarų ekspresas“ kvietė padėkoti ir pagerbti tuos, kurie rūpinasi brangiausiu mūsų turtu – sveikata ir nominuoti juos Nuoširdžiausio mediko rinkimuose.

Šiais metais rinkimams buvo pasiūlyta net 200 gydytojų ir slaugytojų kandidatūrų, už kurias balsuojant internetu portale www.VE.lt ir popieriniais kuponais buvo atiduoti net 32 tūkst. 32 balsai!

Tarp daugiausiai klaipėdiečių padėkų sulaukusiųjų buvo ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamento Ligonių priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus slaugytoja Jolanta Šerpetauskienė.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-04-27 11:47:44