Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Profesinės šventės proga – pagarbos ženklai medikams

Medicinos darbuotojų dienos proga Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė ypatingo dėmesio ir pripažinimo. Jų darbus pastebėjo ir įvertino ne tik pacientai, ligoninės vadovybė, bet ir miesto vadovas bei Sveikatos apsaugos ministerija.

Sveikatos apsaugos ministras Klaipėdos jūrininkų ligoninės gastroeneterologui, Diagnostikos  skyriaus vedėjui Giedriui Šimulioniui suteikė Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardą, o Nusipelniusios Lietuvos slaugytojos vardą  – Ginekologijos ir  endoskopinės ginekologijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Angelei Musijenkienei.

Tai paliudijantys Nusipelniusios Lietuvos gydytojo ir Nusipelniusios Lietuvos slaugytojos ženklai medikams bus įteikti gegužės pradžioje Vilniuje.

Medikų triūsą įvertino ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Jis penkiems Jūrininkų ligoninės darbuotojams už kompetentingą bei atsakingą darbą, už rūpestį sergančiaisiais ir atsidavimą savo profesijai apdovanojo padėkos raštais. Jie įteikti gydytojui kardiochirurgui Rimantui Lenkaičiui, gydytojai kardiologei Violetai Butkevičienei, onkohematologei Neringai Gailiūtei, bendrosios praktikos slaugytojai Jolantai Bazarienei, klinikos laborantei Aušrai Miltenytei.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovai džiaugėsi kolegų pripažinimu ir pats jiems negailėjo pagyrų.

„Mūsų profesija išskirtinė: kasdien esame šalia ligonių, žmonių, kuriems turime atiduoti visas savo žinias, gebėjimus, aukotis, kartais iki išsekimo, tačiau tuo pačiu turime išlikti dėmesingi ir žmogiški. Iš mūsų tikimasi labai daug, netgi stebuklų. Bet juk neretai stebuklui prilygsta tiesiog žmogiškas bendravimas. Jį pacientai ypač vertina. Padėkų knygos, laiškai, elektroninės žinutės, atsiliepimai apklausų anketose…Malonu, kad tai nėra vienadieniai ar vienkartiniai epizodai. Kai kurie ligoninės darbuotojai pacientų padėkomis apipilami jau ne vienerius metus. Jie rodo gerą pavyzdį kolegoms“, – sakė ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Už pasišventimą profesijai, nepriekaištingą darbą ir nuoširdų bendravimą su pacientais jis padėkas įteikė neurologei Skaistei Galgatavičienei, kardiologams Vytautui Vasiliauskui, Birutei Štulaitei, dr. Daliai Jarašūnienei, dr. Sigutei Norkienei, Aušriui Poviliūnui, kardiochirurgui Gintautui Stankevičiui, ginekologams Odetai Drulytei ir Virginijui Diržauskui, angiochirurgui Dariui Skiručiui, oftalmologei Vaidai Gerbauskienei.

Medicinos darbuotojų dieną įvertintas ir slaugos specialistų triūsas. Ligoninės vadovybės padėkos įteiktos Džiuljetai Kasinskienei, Vytautui Mačiuliui, Nataljai Kavaliauskienei, Kristinai Kuliešiūtei, Aurikai Batakienei, Liudmilai Šišorkinai, Elenai Bumblienei, Enrikai Razmienei, Remigijui Simukaičiui, Daivai Milkintienei, Reginai Rusovai.

Medicinos darbuotojų diena Lietuvoje pradėta minėti nuo 2004 m. LR Sveikatos apsaugos ministro Juozo Oleko iniciatyva. Jis pasiūlė šia diena papildyti Atmintinų dienų sąrašą. Balandžio 27–oji pasirinkta todėl, kad 1918-aisiais tą dieną Lietuvos Respublikos valstybės taryba sudarė Sveikatos komisiją, kurios nariais tapo daktaras Jonas Basanavičius, inžinierius profesorius Steponas Kairys ir kunigas Justinas Staugaitis.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2016-04-27 14:29:00