Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Reabilitacijai – inovatyviausia įranga ir moderni aplinka

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje šventė – po beveik penkis mėnesius trukusio remonto atidarytas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius, kuriame pasikeitė ne tik aplinka, bet ir įranga.

„Buvo atliktas skyriaus remontas, leidęs aplinką pritaikyti pacientams po sunkių ligų ir traumų. Palatose pakeistos lovos, spintelės, higienos patalpos pritaikytos pacientams su negale. Įsigyta inovatyvi grįžtamojo ryšio medicinos įranga, leidžianti ne tik sudaryti visavertę paciento reabilitacinę programą bet ir įvertinti ilgalaikį jos efektyvumą“, – džiaugėsi Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėja Nijolė Šostakienė.

Buvo suremontuota ir terapinio baseino vėdinimo įranga, įrengta šiuolaikiška, mažiausiai alergizuojanti vandens valymo sistema.

Visa tai pavyko įgyvendinti ES lėšomis. Klaipėdos jūrininkų ligoninė vykdo projektą “Galvos smegenų kraujotakos ligų diagnostikos, gydymo, reabilitacijos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas“, finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Jis prasidėjo 2018 metais ir baigsis kitąmet. Vien remontas atsiėjo per 321,5 tūkst. Eur., o įrangos įsigyta už daugiau nei 247 tūkst. Eur.

„Renovacija baigta, tačiau įranga, kuri iš esmės pakeis pacientų reabilitacijos galimybes, ligoninę pasiekė dar ne visa. Laukiame roboto, kuris pakeis prie lovos prikaustytų pacientų reabilitacijos kokybę, daugiau įrangos, skirtos paciento pažintinėms ir motorikos funkcijoms lavinti, baseine turi atsirasti bėgimo takelis, dviračiai, skirti kinezitepijos procedūroms vandenyje“, – pasakojo skyriaus vedėja.

Ji džiaugėsi, kad skyriuje dirbanti specialistų komanda yra kompetentinga ir puikiai įsisavinusi inovatyvią aparatūrą, kuria naudojamasi nuo pat įsigijimo dienos.

Jūrininkų ligoninėje reabilitacijos paslaugos teikiamos ne tik pacientams po galvos smegenų kraujotakos ligų, bet ir judamojo, atramos aparato bei širdies ir kraujagyslių ligomis sergantiems pacientams.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2019-12-06 13:59:28