Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Registracija pas gydytojus – per e.sveikatos platformą

Klaipėdos jūrininkų ligoninė pradeda naudotis e.sveikatos platformos dalimi IPR IS, skirta pacientams registruotis pas gydytojus specialistus. Iki šiol registruotis pas mūsų gydytojus specialistus buvo galima per sergu.lt sistemą.

IPR IS – tai išankstinės pacientų registracijos sistema, dalis e.sveikatos platformos, kuri leidžia automatizuoti išankstinės registracijos pas gydytoją procesus tiek pacientams, tiek specialistams, vykdyti juos skaidriai, tinkamai identifikuojant pacientą. Išankstinė registracija vykdoma nuotoliniu būdu ir tai vyksta greičiau nei kitomis veikiančiomis priemonėmis, tokiomis kaip telefonu ar atvykus į sveikatos priežiūros įstaigą. Siekiama, kad IPR IS sistema naudotųsi kiek galima daugiau sveikatos priežiūros įstaigų bei pacientų.

Registracijos laikų ir specialistų perkėlimas į e.sveikatos platformą vyks palaipsniui. Planuojama, kad vėliausiai jis bus baigtas iki metų galo, todėl pradžioje gali tekti rinktis, per kurią sistemą registruotis. Jei ieškomos specialybės gydytojo vis dar nerasite IPR IS sistemoje, ieškokite jo per sergu.lt sistemą. Šitokį pasirinkimą jūs patogiai rasite atsidarę e.sveikata titulinį puslapį ir paspaudę ikoną REGISTRUOTIS PAS GYDYTOJĄ.

“Nuo rugsėjo 21 d. prasideda išankstinė registracija pas Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojus specialistus spalio mėnesiui. Ji kol kas didžiąja dalimi vyks sergu.lt sistemoje. Prie E-sveikatos sistemos pereisim palaipsniui iki gruodžio mėnesio. Naujoje sistemoje rugsėjo mėnesį bus registruojama tik pas šių specialybių gydytojus: nefrologus, kardiochirurgus ir vidaus ligų gydytojus. Nuo lapkričio bus įtraukta daugiau specialistų”, – sakė I ambulatorinių konsultacijų skyriaus vedėja Nijolė Rimdžiuvienė.

Į e.sveikatą galite patekti ir per ligoninės interneto svetainę www.jurlig.lt.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-09-21 17:14:43