Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Registraciją trikdė ESVEIKATA sistemos gedimas

Balandžio 26 d. prasidėjusi pacientų registracijos savaitė pas gydytojus specialistus gegužės mėnesiui ne pirmą kartą išryškino problemas, kylančias dėl visoje šalyje vieningos ESVEIKATA registracijos sistemos.
Telieka tik apgailestauti, kad ryte neveikė specialistams skirta elektroninės registracijos sistemos dalis. Todėl į registratūrą skambinantys, ar gyvoje eilėje laukę žmonės nuo 8 iki 10 val. negalėjo būti užregistruoti pas gydytojus specialistus. Tačiau patiems pacientams registruotis sistema leido.
Tokia situacija kelia nepasitikėjimą ir nepasitenkinimą tarp gyvai eilėje laukiančių ar skambinančių pacientų, kurie dėl šių trikdžių linkę kaltinti ligoninę. Deja, bet ligoninė niekaip negali daryti įtakos Registrų centro administruojamai ESVEIKATA sistemai.
Maloniai prašome pacientų, jiems padedančių artimųjų ar socialinių darbuotojų, naudokitės pacientams skirta ESVEIKATA dalimi ir užsiregistruokite patys, užuot skambinę į registratūrą ar stovėję prie ligoninės gyvoje eilėje.
Žemiau rasite nuorodą su instrukcija kaip naudotis ESVEIKATA, taip pat registracijos pas gydytojus specialistus grafiką. Talonai pas gydytojus sistemoje atsiranda registracijos dieną nuo 8 val. ryto.
Dėkojame už supratimą.

Paskutinį kartą atanujinta 2021-04-26 10:32:41