Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Sausio 13-osios didvyriai prisimenami ir ligoninėje

Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenė prisimena, kodėl esame laisvi ir apie tai primena kiekvienam, sausio 13-ąją atėjusiam į gydymo įstaigą.

Ligoninės fojė ne vienas medikas, pacientas, ar lankytojas gali stabtelėti prie juodos gedulo lentos, kurioje išrašyti vardai ir pavardės žmonių, prieš 29 metus žuvusių už mūsų visų laisvę, dar kartą perskaityti jų pavardes ir prisiminti siaubingus anų dienų įvykius.

„Pagerbti žuvusiuosius, padėkoti už jų ryžtą ir drąsą, yra visos tautos rūpestis. Mes esame jos dalis. Ligoninėje nuolatos gydosi per 350 pacientų, dirba per 700 darbuotojų, ateina lankytojai. Jie turi progą dar kartą prisiminti, kokia yra laisvės kaina“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jona Sąlyga.

Tokią mobilią atminimo lentą ligoninė pasigamino jau prieš gerą dešimtmetį ir kasmet sausio 13-ąją ją pastato ligoninės fojė, uždega atminimo žvakutes ir padeda puokštę gėlių.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-01-13 10:01:40