Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Širdies chirurgas apdovanotas už nuopelnus Lietuvai

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė Liepos 6-osios – Valstybės dienos – proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo 57 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojas. Kardiochirurgijos skyriaus vedėjas, širdies chirurgas Gediminas Kundrotas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

„Valstybės dieną norime ypatingai pagerbti ir pabrėžti žmogaus, visų pirma – piliečio –svarbą valstybei ir jos pažangai“, – kreipdamasi į iškilmingos apdovanojimų ceremonijos dalyvius pažymėjo prezidentė. Pasak jos, šiemet tai dar ir Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetis, kada pati istorija labai įtikinamai kalba apie tai, jog mūsų žingsniai, darbai, ryžtas ir drąsa nelieka be pėdsako. 

„Šiandien, Valstybės dieną, labiausiai norisi pabrėžti tai, kas jau nuveikta, ir padėkoti visiems, kurie iš širdies dirba Lietuvai. Tiems, kurių pilietiškumas – ne poza ir ne tušti žodžiai, kuriems ši šalis – svarbiausia pasaulyje“, – kalbėjo šalies vadovė prieš pradėdama apdovanojimų iškilmes. 

„Prieš 25-erius metus vilnietį širdies chirurgą Gediminą Kundrotą pakviečiau į Klaipėdą vadovauti naujoje Klaipėdos jūrininkų ligoninėje įsteigtam Širdies chirurgijos skyriui. Šiandieną džiaugiuosi, kad už sąžiningą ir pasiaukojantį darbą Gediminas įvertintas valstybiniu apdovanojimu. Nuoširdžiai sveikiname“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2018-07-09 12:46:43