Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Slaugytojų šventės proga – gera žinia

Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga už profesionalų darbą padėkos raštais apdovanojo vienuolika slaugytojų

Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga už profesionalų darbą padėkos raštais apdovanojo vienuolika slaugytojų

Vakar Tarptautinės slaugytojų dienos proga VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninėje gražiai pagerbtos šioje įstaigoje ir jos filialuose Palangoje bei Švėkšnoje dirbančios slaugos specialistės. Jūrininkų ligoninėje iš viso dirba 488 slaugytojos, iš kurių net 90 turi aukštąjį išsilavinimą, o nemaža dalis mokosi aukštosiose mokyklose.

“Medicina sparčiai žengia į priekį, todėl skatiname darbuotojus nuolat mokytis, siekti žinių. Ir pas mus nuolat atvyksta slaugos specialistų iš kitų miestų tobulinti savo įgūdžius reabilitacijos, kardiologijos ir kitose srityse. Slaugytojui labai reikalingos psichologijos žinios, nes reikia mokėti bendrauti, paguosti, nuraminti sergantį žmogų. Mūsų darbe yra labai svarbus šiltas žmogiškasis ryšys.

Džiaugiamės, kad ligoninės vadovai skiria didelį dėmesį slaugos specialistų darbo sąlygoms, jų poreikiams tenkinti. Kelios slaugytojos buvo išvykusios padirbėti į užsienį, tačiau visos sugrįžo atgal, nes ligoninėje išties esame vertinamos”, – sakė vyriausioji slaugytoja Natalija Kuchareva, šioje ligoninėje dirbanti jau 31-erius metus. Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga akcentavo, jog slauga jau yra atskiras ir labai reikalingas mokslas, o slaugos specialistų aukštojo mokslo diplomai pripažįstami Europos Sąjungoje. Sveikatos strategai turi atkreipti dėmesį į slaugytojų profesijos prestižo stiprinimą, kad jų kuo mažiau išvažiuotų iš Lietuvos. Slaugytojai ligoninėje yra ypač svarbūs, nes yra arčiausiai paciento.

Profesinės šventės proga ligoninės vadovas itin pradžiugino slaugytojas, pranešęs, jog nuo birželio 1 dienos joms bus padidinti atlyginimai. Už profesionalų darbą padėkos raštais buvo apdovanotos slaugytojos Aušra Dombrovskienė, Virginija Jazbutienė, Daiva Jencienė, Virginija Kulikajeva, Stanislava Miltakienė, Rasa Šarkienė, Rita Jančauskienė, Janina Povilaitienė, Raimonda Paulauskienė, Irma Šedvilaitė, Jadvyga Ročienė. Slaugytojas šiltai pasveikino ligoninės kapelionas Saulius Stumbra ir čia besigydantis Telšių ligoninės kapelionas, teologijos mokslų daktaras Steponas Vytautas Brazdeikis.

Nuotaikingą koncertą slaugytojoms surengė Vydūno vidurinės mokyklos moksleiviai.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-21 21:54:52