Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

NUO GEGUŽĖS 18 D. KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINAMOS PLANINĖS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA IR MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS. PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS. 

Stabdoma Abdominalinės chirurgijos skyriaus veikla

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje laikinai stabdoma Abdominalinės chirurgijos skyriaus veikla. Tokių priemonių imamasi nustačius, kad koronavirusine infekcija užsikrėtė du šio skyriaus darbuotojai – ūkio reikalų tvarkytoja ir pagalbinė darbuotoja. Antradienio vakare paaiškėjo, kad infekuotos ir dvi slaugytojos bei gydytojas.

„Siekiant apsaugoti nuo infekcijos plitimo pacientus ir darbuotojus, nuo antradienio skyrius buvo uždarytas. Skubios pilvo chirurgijos paslaugos pacientams bus teikiamos kitose Klaipėdos ligoninėse“, – sako Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

12 darbuotojų izoliuoti, 2 skyriaus pacientai bus stebimi ligoninėje.

Kiek anksčiau COVID-19 patvirtinta laboratorijos darbuotojai ir kraujagyslių chirurgui.

Rėmėjų dėka ligoninėje pradėti testuoti medikai ir pacientai. Per dieną atlikti 48 PGR testai ir 32 ekspres testai. Testuoti iš saviizoliacijos grįžtantys medikai, Kraujagyslių chirurgijos skyriuje karantinuoti pacientai ir medikai, pavieniai skyriuose karščiuojantys pacientai. Tyrimai paimti Klinikinės diagnostikos laboratorijoje ir Abdominalinės chirurgijos skyriuje dirbusiems žmonėms. Kitų tyrimo atsakymų patvirtinimo vis dar laukiama.

Ligoninėje bus ištirti visi darbuotojai, tačiau pirmiausia – dirbantieji didžiausios rizikos skyriuose.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-31 18:40:22