Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Tbilisio universitetas brangina partnerystę su Klaipėdos jūrininkų ligonine

David Tvildiani medicinos universiteto prorektorius prof. Sergo.I. Tabagaris (iš dešinės), ligoninės Chirurgijos klinikos vadovas, Klaipėdos universiteto prof. Artūras Razbadauskas, AIETI medicinos mokyklos dekane prof. Nia Bregvadze–Tabagari, Klaipėdos universiteto prof. Minde Kasradze, Jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga, I kardiologijos skyriaus vedėja Dalia Jarašūnienė.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninė jau daugiau nei dešimtmetį yra patraukli  praktikos bazė užsienio universitetų medicinos studentams.  Tai dar kartą patvirtino čia apsilankę Tbilisio David Tvildiani medicinos universiteto vadovai.

„Mūsų universitetas bendradarbiauja ne su viena Šiaurės ir Vakarų Europos ligonine bei universitetu. Tačiau Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra viena artimiausių mūsų partnerių, į kurią noriai vyksta ir mūsų studentai ir medikai“, – sakė David Tvildiani medicinos universiteto prorektorius prof. Sergo.I. Tabagaris.

Jis kartu su AIETI medicinos mokyklos dekane prof. Nia Bregvadze–Tabagari ir kolegomis iš universiteto lankėsi Klaipėdos jūrininkų ligoninėje, kur susitiko su įstaigos vadovybe, apžiūrėjo ligoninę, susipažino su diagnostikos ir gydymo galimybėmis.

David Tvildiani medicinos universitetą ir Klaipėdos jūrininkų ligoninę sieja 11 metų draugystė. Tai įmanoma trišalio – Jūrininkų ligoninės, Klaipėdos universiteto ir Tbilisio David Tvildiani  medicinos universiteto – bendradarbiavimo dėka.

Tiek Tbilisyje, tiek Klaipėdoje su studentais ir medikais patirtimi besidalijanti Klaipėdos jūrininkų ligoninės I kardiologijos skyriaus vedėja dr. Dalia Jarašūnienė sakė, jog į mūsų ligoninę praktikos iš Gruzijos atvykstantys žmonės yra puikiai parengti profesionalai.

Studentų mokymąsi ir praktiką kuruojantis ligoninės Chirurgijos klinikos vadovas, Klaipėdos universiteto prof. Artūras Razbadauskas pasakojo, kad gruzinai ne vieninteliai čia mokytis atvykstantys medikai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra praktikos bazė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių studentams, taip pat slaugytojų ir gydytojų tobulinimosi bazė. Čia atvyksta medikai iš Rusijos, Gruzijos, Kazachstano, Turkijos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2017-05-05 14:21:48