Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Ugniagesiai gelbėtojai atnaujino pažintį su ligonine

untitled (5)  untitled (3)

Klaipėdos jūrininkų ligoninės pacientai ir darbuotojai gali būti visiškai ramūs – jei ištiktų nelaimė, ugniagesiai gelbėtojai puikiai žinotų, ne tik kaip ją likviduoti, bet ir kaip nuo jos padarinių apsaugoti žmones. Visos ugniagesių gelbėtojų pamainos gydymo įstaigoje atnaujino žinias apie čia veikiančias apsaugos sistemas, prisiminė evakuacijos planus, iš naujo įvertino kitas sklandžiam gelbėjimo darbui būtinas sąlygas.

Kelias dienas aplink Klaipėdos jūrininkų ligoninę ratus sukantys gaisrininkų automobiliai, o po skyrius vaikščiojantys ugniagesiai gelbėtojai žadino ir smalsumą, ir nerimą, ar neįvyko kokia nelaimė.

Tačiau pareigūnai nuramino, jog ligoninė yra saugi. Joje darbas organizuotas taip, kad nelaimės neįvyktų, o jei kartais ir ištiktų kokia bėda, viskas parengta, kad gelbėtojai greitai ir sklandžiai galėtų atlikti savo darbą.

„ Jūrininkų ligoninėje vyko mūsų mokomieji užsiėmimai. Ugniagesiai gelbėtojai, kurie ištikus nelaimei pirmieji atvyktų suteikti pagalbą, laikas nuo laiko aplanko savo objektus, atnaujina žinias apie jų išplanavimą, evakuacijos planus, priešgaisrinius įrenginius, informavimo sistemas. Pas mus yra pasikeitę nemažai darbuotojų, todėl tokie mokymai buvo labai naudingi“, – pasakojo Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos viršininkas Vaidas Masiliauskas ir dėkojo ligoninės personalui už kantrybę ir geranoriškumą priimant ugniagesius.

Su ligoninės aplinka, skyriais, rūsiais susipažino visos keturios ugniagesių gelbėtojų pamainos. Jie pirmieji atskubėtų teikti pagalbą ne tik gaisro atveju, bet ir išsiliejus cheminėms medžiagoms, ar įvykus kitam nenumatytam incidentui.

„Dedame daug pastangų, kad pacientai ir darbuotojai mūsų įstaigoje jaustųsi saugiai. Tai, kad gelbėtojai dar kartą susipažino su mūsų įstaiga ir jos koridoriais, įvertino privažiavimą prie pastato, mums visiems tik į naudą“, – surengtais mokymais džiaugėsi ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

V.Masiliauskas sakė, kad Klaipėdos jūrininkų ligoninėje veikia visos informavimo ir gelbėjimo sistemos, darbuotojai laikosi saugos darbe. Jis neprisiminė nė vieno atvejo, kad per pastarąjį dešimtmetį ligoninėje būtų prireikę kokios nors ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-01-28 10:56:23