Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

NUO GEGUŽĖS 18 D. KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINAMOS PLANINĖS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA IR MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS. PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS. 

Vokeliuose – nuoširdžios padėkos gydytojams

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje jau kurį laiką viešose erdvėse kabo plakatai su atvirukais ir voku, raginantys pacientus atsidėkoti medikams ne kyšiu, o geru žodžiu.

Ši Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuota akcija, pasklidusi per beveik 300 šalies gydymo įstaigų, sulaukė pacientų dėmesio – į vokus kasdien įkrenta atvirlaiškiai su nuoširdžiais padėkos žodžiais.

„Ačiū už jūsų pozityvumą ir atsidavimą“, „Už viltį, už profesionalią pagalbą, už geranoriškumą, už nuoširdumą, už atsakingumą, už jūsų gerą nuotaiką ir šypsenas, kai aš buvau liūdna“, „Jūs visi esate savi srities profesionalai, didžiuokitės, kad esate tokia medikų bendruomenė, kad gebate skirti savo širdį ir protą žmonėms“, „Ačiū už jūsų rūpestį, priežiūra, vykstančius stebuklus. Jums patiems linkiu sveikatos, kantrybės, stiprybės!”. Tokiais ir panašiais padėkos žodžiais išmarginti atvirlaiškiai perduodami adresatams.

Širdies ir kraujagyslių radiologijos, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos, Kardiologijos, Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos, Kardiochirurgijos skyriaus medikams, asmeniškai gydytojams Rimantui Lenkaičiui, Odetai Drulytei, Aušriui Poviliūnui, Andrejui Pileckij, Mariui Geniui, Aurelijai Kazlauskaitei, Eglei Gedvilienei, Virginijui Diržauskui, Rimai Gražienei, Daliai Jarašūnienei, Laurai Gulbinaitei, Liudai Kaštanovai ir kitiems.

Pacientai padėkos atvirutes ir vokus gali rasti Klaipėdos jūrininkų ligoninės I ir II ambulatorinių konsultacijų skyriuose, 2,3,5,7 aukštų fojė bei Palangos departamente.

Padėkoti Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams galima paliekant atsiliepimą ligoninės padėkų knygoje, interneto svetainėje https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/atsiliepimai-pastabos/ ar ligoninės Facebook paskyroje https://www.facebook.com/KlaipedosJurininkuLigonine/.

Sveikatos apsaugos ministerija, skatindama pacientus atsisakyti kyšininkavimo ir padėkoti medikams viešai, inicijavo šalies gydymo įstaigose  akciją „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“, skirtą ugdyti pacientų savimonę ir mokyti pacientus atsidėkoti gydytojui be kyšio bei skaidrumui gydymo įstaigose didinti.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2019-06-05 15:21:34