Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Išankstinės registracijos pas gydytojus grafikai

Klaipėdos jūrininkų ligoninė daro viską, kad planinės pagalbos laukiantys pacientai pas gydytoją patektų kuo skubiau, ieško naujų būdų ir galimybių palengvinti registracijos procesą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje yra sudaryta galimybė registruojantis pasirinkti norimą bet kurios specialybės gydytoją. Tačiau pas kai kuriuos specialistus (dažniausiai pas kardiologus, hematologus ir neurologus) talonų nepakanka. Tokiais atvejais pacientai registruojami į laukimo eilę. DĖMESIO! Į laukimo eilę pacientai rašomi tik registracijos pas gydytoją specialistą dieną (pvz. registracija pas kardiologą vyksta mėnesio 30 d. Reiškia pas kardiologą į laukimo eilę ir būsite registruojami tik šią dieną).

Užregistruoti į laukimo eilę pacientai būna garantuoti, kad ateityje taloną tikrai gaus.

Tokią pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarką reglamentuoja LR Sveikatos apsaugos ministro 20018-07-16 įsakymas „Dėl pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarkos aprašo patvirtinimo“. Šis įsakymas numato, kad esant paskelbtam paslaugų teikimo grafikui (tai yra, kai yra talonų), pacientas gali rinktis gydytoją, o nesant paskelbtam paslaugų teikimo grafikui (kai talonų nebėra) – pacientas registruojamas į laukiančiųjų sąrašą, kai nenurodomas  konkretus gydytojas.

Laukimo eilė daugeliui palengvina patekimą pas gydytoją, tačiau turi vieną trūkumą – E.sveikata sistemoje veikianti Išankstinės pacientų registracijos (IPR) sistema, kurią administruoja Registrų centras, neleidžia pasirinkti pageidaujamą gydytoją, nes nėra sukurta ir įdiegta tokia funkcija. Galima pasirinkti paslaugą, o ne gydytoją ( kaip ir nurodoma minėtame 2018 m. Sveikatos apsaugos ministro įsakyme).

Kai E.sveikata sistemoje atsiras galimybė iš laukimo eilės pacientui priskirti konkretų gydytoją, ligoninė iš karto šia galimybe pasinaudos.

Atsiprašome dėl nepatogumų, kylančių ne dėl ligoninės darbo organizavimo tvarkos.

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS IR LAUKIMO EILĖS GRAFIKAS 2023 M. VASARIO MĖN.

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS IR LAUKIMO EILĖS GRAFIKAS 2023 M. KOVO MĖN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2023-01-19 14:27:51