Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klausimai / Atsakymai

1. Laba diena, Norėčiau pasiteirauti dėl STCW kursų. Kokia kursų trukmė? Kada vasario mėnesį vyksta kursai? Ar būtina registracija? Kokia kalba išduodamas sertifikatas? (Man reikia sertifikato anglų kalba, kuris tiktų tarptautinėms kompanijoms) Kokia kursų kaina? Ačiū už Jūsų atsakymus. - Justina.
AtsakymasSveiki, visą jus dominančią informaciją rasite šioje nuorodoje, arba sužinosite paskambinę nurodytais telefonais. https://www.jurlig.lt/informacija-jurininkams/
2. Šeimos gydytoja mano EKG rado kažkokius virpesius ir patarė kuo skubiau kreiptis į patyrusį kardiologą. Vienas koronaras stentuotas 2008 m. jūsų ligoninėje. Sutinku apmokėti konsultaciją. Pagarbiai - Edmundas Brazdauskis.
AtsakymasDraustiems ir siuntimą turintiems pacientams medicininės asmens sveikatos priežiūros paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos nemokamai. Pagal jūsų aprašytą situaciją šeimos gydytojas turėjo išrašyti siuntimą gydytojo kardiologo konsultacijai, o esant gyvybei grėsmingai situacijai susitarti su ligoninėmis ir siųsti jus hospitalizacijai. Mokamos paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos laikantis teisės aktais nustatytų normų. Pati įstaiga asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainų nenustato ir vadovaujasi tik Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytu kainynu. Jį rasite čia: https://www.jurlig.lt/paslaugos/mokamos-paslaugos/ Atkreipiame dėmesį, kad tiek mokamoms, tiek nemokamoms konsultacijoms Klaipėdos jūrininkų ligoninėje pacientai registruojami į bendrą eilę. Registracija vasario mėnesiui pas gydytojus kardiologus prasidės sausio 31 d.  8 val ryto. https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/ Regitruotis rekomenduojame per sergu.lt sistemą.  
3. Laba diena, mano situacija tokia: trys metai man nenustato susirgimo, galvoje atsirado židinukai, ištisai dusina, galvą skauda ir visa kūną , nepasuku galvos į dešinę pusę, užeina alpuliai, pykina silpna. Man 37 metai, šeimos gydytoja pasiūlė kreiptis dėl tyrimų Klaipėdos diagnostikos ligoninės skyriuje (gultis tyrimams). Klausimas mano kaip man patekti į šitą skyrių, koks reikalingas siuntimas? Kartais atrodo, kad jau gyvenimas baigtas, nes niekas nesuteikia pagalbos ir jokio gydymo. Geros dienos, pagarbiai, Simona - simona.
AtsakymasViskuo turėtų pasirūpinti ir viską žinoti Jūsų šeimos gydytojas. Jis turėtų atlikti reikiamus tyrimus ir, esant reikalui, siųsti pacientą į stacionarą diagnozės patikslinimui ar ištyrimui.
4. Laba diena, kaip užsiregistruoti pas darbo medicinos gydytoją? - ricardas.
AtsakymasDarbo medicinos gydytojas konsultuoja II ambulatorinių konsultacijų skyriuje. Galite užsiregistruoti telefonu. https://www.jurlig.lt/skyrius/ii-ambulatoriniu-konsultaciju-skyrius/
5. Sveiki, esu po gimdymo ir man nustatė, kad turiu bambos išvaržą, gavau siuntimą pas chirurgą operacijai, kaip ir kur turėčiau užsiregistruoti? - Raimonda.
AtsakymasSveiki, jei siunčiantis gydytojas nesusitarė kitaip, pirmiausia jūs turite registruotis chirurgo konsultacijai, jis pažiūrėjęs ir įvertinęs situaciją paskirs jums tolesnį gydymą ar suderins operacijos datą.
6. Laba diena, norėčiau gauti atsakymą į mano klausimą. Man yra nustatyta nedidelio laipsnio sklerodegeneracine valvulopatija. Kaip man elgtis šios ligos atveju? Gydytoja paskyrė Zonsiloc,Roxiper,Preductal MR 35mg. Juos vartoju, bet gerai nesijaučiu. Kraujo spaudimas šokinėja, jaučiu dusulį ir skausmą krūtinėje. Ar čia gali padėti tik operacija, ar galima kitaip palengvinti ši susirgimą? Dėkoju už atsakymą. Su pagarba Jums Antanas V. - Antanas.
AtsakymasSveiki, ligoninės internetinis tinklapis skirtas bendrojo pobūdžio informacijai apie ligoninę. Skiltyje Klausimai/atsakymai individualios konsultacijos neteikiamos, gydytojai internetu nekonsultuoja. Jums reikėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, arba į gydantį gydytoją. Jie kompetentingiausiai atsakytų į Jums kylančius klausimus.
7. Kaip patekti patikrinti širdies stimuliatoriaus veikimą? Moteris blogai jaučiasi. - asta Brazaitienė.
AtsakymasRytoj, gruodžio 17 d. nuo 8 val. ryto vyks registracija pas gydytojus kardiologus – klinikofiziologus. rekomenduojame registruotis per sergu.lt sistemą.
8. Sveiki, svaigsta galva, kairės ausies ūžesys, trenkė smūgis į galvą. Į ką man kreiptis? - IRMA.
AtsakymasPirmiausia kreipkitės į savo šeimos gydytoją. Jis įvertins būklę, atliks tyrimus ir, esant reikalui, pasiūs tolimesniam ištyrimui ir konsultacijai.
9. Laba diena, nuo rugpjūčio mėnesio negaliu užsiregistruoti pas gydytoją hematologą L. Malciūtę. Prašau padėti atkurti slaptažodį išankstinei elektroninei registracijai. Jokiu būdu neįmanoma užsiregistruoti pas gydytoją. Ačiū - Laimutė Česnauskienė.
AtsakymasSveiki, pas gydytoją jūs registruojatės ne per ligoninės sistemą, o per sergu.lt išankstinės registracijos sistemą, kuri ligoninei nepriklauso. Apgailestaujame, bet mes negalime padėti atkurti slaptažodžio.
10. Sveiki ar Jūrininkų ligoninėje atliekama stuburo nugaros išvarža? - Viktoras.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje stuburo išvaržos operacija, jei ją turėjote galvoje, neatliekama. Tai neurochirurginė operaciją, o tokios šioje gydymo įstaigoje nedaromos.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39