Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klausimai / Atsakymai

1. Laba diena, ar galima prisirašyti pas šeimos gydytoją jei atvykau gyventi į Klaipėdą iš kito miesto? Jei taip, tai kaip? Ačiū - Ingrida.
AtsakymasKlaipėdos universiteto ligoninė pirminės sveikatos priežiūros paslaugų neteikia. Daugiau informacijos apie šeimos gydytojo pasirinkimą Jums suteiktų Valstybinė ligonių kasa.
2. Sveiki, ar širdies voštuvo keitimo operacija yra mokama ar dalinai mokama? Pacientas yra pensinio amžiaus. - Vieginija.
AtsakymasŠirdies vožtuvo keitimo operacijos privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams ( pensinio amžiaus pacientus draudžia valstybė) atliekamos nemokamai.
3. Ar aš galiu pati registruotis kraujagyslių zondavimui, ar tai gali padaryti tik šeimos gydytojas? - VIRGINIJA.
AtsakymasIntervenciniam radiologiniam kraujagyslių tyrimui pacientą registruoja gydytojas specialistas arba šeimos gydytojas. Pats pacientas registruotis šiam tyrimui negali.
4. Ar galima pas jus atlikti praktiką (gydomojo masažo), mokantis masažuotojo profesijos. - GS.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės. Jei ūsų mokymosi įstaiga yra sudariusi sutartį su mūsų gydymo įstaiga, Jūs galite atlikti praktiką. Pirmiausia kreipkitės į savo mokymosi įstaigos administraciją.
5. Laba diena. Ar jūsų ligonoje daroma kojų kraujagyslių ehoskopija? - NATALJA.
AtsakymasTaip, šiuos tytimus atlieka kraujagyslių chirurgai.
6. Sveiki, ar dirba pas jus ginekologės Holsman arbe Jermolajavienė? - Sandra.
AtsakymasKlaipėdos universiteto ligoninėje šios gydytojos nedirba.
7. Ar jūsų tinklalapyje yra skelbiamas registracijos grafikas pas gydytojus spacialistus? Jei nėra, kada artimiausia rėgistracija pas reabilitologą ? - Danutė.
Atsakymas
Klaipėdos universiteto ligoninės filialas "Jūrininkų ligoninė" daro viską, kad planinės pagalbos laukiantys pacientai pas gydytoją patektų kuo skubiau, ieško naujų būdų ir galimybių palengvinti registracijos procesą.
Nuo 2023 m. vasario išankstinės registracijos grafikai ir fiksuotos registracijos pradžios dienos panaikintos. Užsiregistruoti galite bet kurią dieną.
Nelikus talonų pas reikiamos srities gydytoją specialistą, pacientai rašomi į laukimo eilę.
Išsamiai apie laukimo eilę, kas, kada ir kodėl į ją rašomi, ką ši eilė garantuoja, skaitykite čia
8. Laba diena, ar samdote ukrainiečius? - Anastasiia .
AtsakymasTaip, samdome. Išsamesnę informaciją jums suteiks Personalo tarnybos darbuotojai tel. (8 46) 491029.
9. Turiu siuntimą iš „Uosto poliklinikos”. Man nutukimas, sveriu 160 kg. Ar su siuntimu skrandžio operacijai man padarys nuolaidą Švedija, Lenkija, Latvija? - Oleg .
AtsakymasSveiki, dėkojame, kad kreipėtės, tačiau į jūsų klausimą kompetentingiau atsakytų Valstybinės ligonių kasos atstovai. Kontaktus, kur kreiptis, rasite šioje nuorodoje: https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/ziniasklaidai-ir-visuomenei
10. Sveiki, turėsiu operaciją jūsų ligoninėje. Norėjau pasiteirauti, ar yra galimybė gauti privačią palatą, kad joje galėtu kartu nakvoti šeimos narys? - Kristina.
AtsakymasKlaipėdos universiteto ligoninės filiale "Jūrininkų ligoninė" nėra nei privačių, nei mokamų palatų. Įstaigos personalas profesionailiai pasirūpins Jūsų slauga ir priežiūra po operacijos.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39