Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klausimai / Atsakymai

1. Norėjau pasiteirauti, kokia plyšusio menisko operacijos kaina asmeniui, turinčiam socialini draudimą? - Arturas.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tokios operacijos neatliekamos. Įstaiga neturi ortopedų - traumatologų, neteikia it tokių paslaugų.
2. Kaip pasiruošti pilvo kompiuterinės tomografijos tyrimui? - Aleksandras .
AtsakymasDieną prieš tyrimą  turėtumėte išsivalyti žarnyną naudojant tam skirtus preparatus. Taip pat gali reikėti vartoti  preparatų storojo žarnyno kontrastavimui. Nežinant tyrimo tikslo ir aplinkybių, negalime čia išsamiai komentuoti pasirengimo eigos. Kreipkitės telefonu (8 46) 332285 į tyrimo registratorę, kuri suteiks jums visą informaciją ir atsakys į kylančius klausimus.  
3. Ar jūsų ligoninėje galima atlikti II lygio ambulatorinę reabilitaciją? Mane domina neurologijos –stuburo procedūros, Pažymą gydymui gauti žadu iš neurologo. - Zita.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje galima atlikti II lygio ambulatorinę reabilitaciją, tačiau tik gavus pradinės reabilitacijos paslaugą ir gydytojams nusprendus, kad būtinas tolimesnis gydymas.
4. Po paskutinio apsilankymo pas hematologą yra nurodymas pasirodyti po pusės metų (gruodžio mėn), tuo pačiu baigiasi ir vaistai. Kaip iš anksto užsiregistruoti pas hematologą gruodžio mėnesiui, kai registracijos dieną talonų nebūna. O laukiant laukimo eilėje neaišku kada gausi taloną? - Laura.
AtsakymasIšankstinė registracija pas gydytojus hematologus gruodžio mėnesiui vyks lapkričio 21 d. Nelikus talonų, tą dieną pacientai registruojami į laukimo eilę. https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/
5. Sveiki, ar atliekate kepenų biopsijos tyrimą privačiai? Koks būtų artimiausias laikas ir kaina? Tai būtų mano vyrui. AČIŪ - Rima.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje yra atliekamos kepenų biopsijos. Ši procedūra ir tyrimas yra atliekamas diagnostiniais tikslais gydytojui specialistui siunčiant. Siuntimas yra būtinas. Privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams sveikatos priežiūros paslaugos ligoninėje teikiamos nemokamai.
6. Sveiki. Norėjau paklausti, gal artimiausiu metu būtų vietos pas neurologą ir kardiologą? Turiu siuntimus, bet jie be galioja iki 10-12 dienos, tai gal kurią dieną atsirastų vietos? - Justina .
AtsakymasSveiki, dėkojame, kad kreipėtės. Registruotis pas gydytojus galima esveikata.lt sistemoje arba telefonu (8 46) 491111. Registracijos grafikus rasite šioje nuorodoje. https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/
7. Laba diena. Esu po operacijos ir turiu žaizdą, kuri sukabinta kabėmis. Jas reikia išimti. Nuvykus pas šeimos gydytoją, paaiškėjo, kad jie neturi įrangos kabėms pašalinti ir parašė siuntimą i priėmimo skyrių. Ar man atvykus i priėmimo skyrių būtų suteikta pagalba ar reikia registruotis? - Dainius.
AtsakymasSveiki, malonu, kad kreipėtės. Operavęs gydytojas turėjo išaiškinti, kas ir kada turi išimti kabes. Jei šeimos gydytojo tarnyba to padaryti negali, visada geriausia kreiptis į jas uždėjusį gydytoją. Siuntimą išrašęs šeimos gydytojas turėjo paaiškinti, į kokią įstaigą turėtumėte kreiptis ir kokia tvarka. Galbūt su kažkuria konkrečia ligonine jūsų šeimos gydytojo klinika yra sudariusi sutartį. Jei ne, reikėtų kreiptis į budinčios ligoninės priėmimo skyrių.
8. Laba diena, užsiregistravau kolonoskopijos tyrimui, bet pamiršau pasiteirauti, ar jūsų ligoninėje šis tyrimas atliekas su nejautra? - Virgina.
AtsakymasTaip, Klaipėdos jūrininkų ligoninėje šis tyrimas atliekamas nejautroje.
9. Laba diena. Ar pas jus galima atlikti tyrimus, koronoskopija. Pageidautina su narkoze. - Aleksandras.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės, Klaipėdos jūrininkų ligoninėje kolonoskopijos tyrimai atliekami stacionaro pacientams.
10. Laba diena, kur reikia atvykti (t.y. koks įėjimas ir pan.) kai yra paskirtas laikas procedūrai ir pusdienį pacientas bus guldomas į ligoninę? - Rūta.
AtsakymasAtvykti reikia pro centrinį ligoninės įėjimą.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39