Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klausimai / Atsakymai

1. Norėčiau gauti informacijos apie kirkšnies išvaržos operaciją (pradinė stadija). Kiek laiko reikia praleisti ligoninėje, kokia kaina (be draudimo). Iš anksto dėkoju. - Milgedas.
AtsakymasKirkšnies išvaržos operacija nedraustiems pacientams gali kainuoti apie 800 eurų. Tiksli kaina priklauso nuo atliktų tyrimų, naudotų medikamentų ir kt. Hospitalizacijos trukmė 2–3 paros, jei nekyla komplikacijų.

Draustiems ir siuntimą turintiems pacientams medicininės asmens sveikatos priežiūros paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos nemokamai. Mokamos paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos laikantis teisės aktais nustatytų normų. Pati įstaiga asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainų nenustato ir vadovaujasi tik Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytu kainynu.

Mokamų paslaugų teikimo Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tvarkos aprašas

SAM patvirtintas mokamų medicinos paslaugų kainynas

2. Sveiki, norėčiau pasidomėti, ar jūsų ligoninėje visi kardiologai deda holterius, ar tik kardiologai iš Širdies aritmijų skyriaus? - V.
AtsakymasHolterio monitoravimas –  tai širdies ritmo tyrimas ir analizė paros laikotarpiu yra taikomas visuose Klaipėdos jūrininkų ligoninės kardiologijos skyriuose ir ambulatoriškai. Dėl šio tyrimo būtinumo sprendžia gydytojas kardiologas.
3. Laba diena, norėjau paklausti ar šioje ligoninėje atliekamas užkalkėjusių kraujagyslių valymas deimantiniu grąžtu? Pagarbiai, Toma - Toma.
AtsakymasTaip, tokia gydomoji intervencinė procedūra, vadinama vainikinių širdies arterijų rotabliacija, Klaipėdos jūrininkų ligoninėje atliekama. Ji taikoma kai užakusių vainikinių širdies arterijų neįmanoma praplėsti kitais būdais. Visais atvejais tinkamiausią gydymo būdą parenka gydytojas.
4. Ką reiškia kraujo matavimo įrenginio OMRON parodymai 116 – 68 – 33 - Anicetas.
AtsakymasŠio klausimo turėtumėte klausti jus gydančio gydytojo.
5. Kiek kainuoja prostatos tyrimas magnetiniu rezonansu ir ar reikalingas siuntimas dėl konsultacijos? Gyvename Alytuje, bet norime gydytis ir konsultuotis su jūsų įstaigos specialistais. - Enrika Cipliene.
AtsakymasMalonu, kad vertinate mūsų įstaigos medikų kompetenciją, tačiau jūsų minėtas tyrimas Klaipėdos jūrininkų ligoninėje neatliekamas.
6. Sveiki, noriu pasiteriauti, ar dėl uždegiminės, lėtinės, pasikartojančios odos ligos psoriazės (žvynelinės) žmogus yra tinkamas karo tarnybai?Ačiū, geros dienos. - Rasa.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje odos ligų specialistas nedirba ir tokios informacijos suteikti negalime.
7. Sveiki. Norėčiau paklausti, kiek kainuotų kiaušintakių pratekamumo tyrimas? Ar galima tiesiog registruotis ir atvykti, ar dar reikia kokių papildomų procedūrų prieš šį tyrimą? Ačiū. - Aurelija.
AtsakymasPrivalomuoju sveikatos draudimu draustoms pacientėms už šį tyrimą mokėti nereikia, tačiau būtina turėti siuntimą ginekologo konsultacijai vaisingumo būklei įvertinti, taip pat tepinėlio tyrimą, liudijantį, kad nėra uždegimo. Pirmą mėnesinių ciklo dieną pacientė turėtų registruotis tel. (8 46) 491121. Kita svarbi informacija bus suteikta registruojantis. Privalomuoju sveikatos draudimu nedraustoms pacientėms, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą kainyną, tektų sumokėti 117,11 Eur.
8. Laba diena, noriu sužinoti, kiek kainuoja MRT tyrimas. Ačiu - Sergej.
AtsakymasMagnetinio rezonanso tyrimas pacientams, turintiems gydytojo siuntimą ir draustiems privalomuoju sveikatos draudimu atliekamas nemokamai. Nedraustiems ar siuntimo neturintiems pacientams vieno tyrimo kaina – 278,96 Eur. Mokamos paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos laikantis teisės aktais nustatytų normų. Pati įstaiga asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainų nenustato ir vadovaujasi tik Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytu kainynu. SAM patvirtintas mokamų medicinos paslaugų kainynas
9. Sergu liga Tikroji policitemija. Šeimos gydytojas išrašė siuntimą kraujui skiesti. Deja, sužinojau,kad registracija pas kraujo ligų gydytojus vyks tik spalio 22 d. ir registruojama trims mėnesiams į priekį. Per tą laiką su krešėjimu gali nutikti visko. Sergu apie 10 metu, bet taip niekada nebuvo. Gydytojas pasakydavo, kada atvažiuoti ir per porą valandų praskiesdavo. Dabar tai tampa didžiausia problema. Paskutini karta buvau pas gyd. Mindaugą Jurgutį. - Algymantas .
AtsakymasTikroji policitemija – lėtinė liga, dėl kurios gydytojai specialistai konsultuoja planine tvarka. Tačiau jei šeimos gydytojas pagal Jūsų kraujo rodiklius mato, kad reikalinga skubi pagalba, turi siųsti skubiai konsultacijai ir Jūs būsite konsultuotas nedelsiant – gydytojas jus priims kaip papildomą pacientą savo konsultacijos metu.
10. Sveiki, gyvenu Anglijoje ir turėjau problemų dėl kepenų. Dėl sporto papildų sutriko kepenų veikla, sirgau gelta. Visa tai įvyko beveik prieš 4 metus, bet kartais vis dar jaučiu skausmus po dešiniu šonkauliu. Jei valgau riebiai ar saldumynus “ant tuščio skrandžio”, sutrinka virškinimas. Kas 3 mėnesius man tiriamas kraujas, nes yra padidėjęs bilirubino kiekis. Darė echoskopiją, bet nieko blogo nerado. Taip ir eina tie metai, o jie nieko ir neparodo. Man neramu, todėl norėčiau labai gerai išsitirti kepenis. Skaičiau, kad jūsų įstaiga įsigijo naują prietaisą kepenų tyrimui. Ar man būtų naudinga juo išsitirti? Galbūt vertėtų ir magnetinio rezonanso tyrimą pasidaryti, kad viskas būtų aišku? Pas kokį gydytoją turėčiau registruotis? Galbūt apie visa tai turėčiau su juo ir pasikalbėti? Ačiū labai. - Tomas .
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninė turi aparatą "Fibroscan", kuris tiriant leidžia įvertinti kepenų fibrozės lygį, kas, populiariai tariant, reiškia kepenų surandėjimo, raukšlėjimosi procesą. Ar jums reikalingas tyrimas šiuo, ar kitu aparatu nuspręsti gali tik gydytojas. Jums reikėtų gydytojo gastroenterologo konsultacijos.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39