Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klausimai / Atsakymai

1. Здравствуйте. Я получила травму головы. Мне оказали первую помощь, наложили швы. К кому я могу обратиться, чтобы их снять. Семейного врача у меня нет и декларацию не ещё не заключала. Проживаю на ул. Лаукинику 40. - Татьяна.
Atsakymas
Лучше всего обратиться в то же учреждение, где была оказана необходимая помощь, или в любое другое лечебное учреждение, но судя по тому, что вы написали, вам, возможно, придется оплатить услугу.
2. Laba diena, labai domiuosi skrandžio mažinimo endoskopiniu būdu. Kaip susisiekti su gydytoju konsultacijai? - Renata.
AtsakymasTurintieji daugiau klausimų dėl endoskopinės skrandžio mažinimo operacijos ar nutukimo gydymo gali susisiekti tiesiogiai su gydytoju O.Deduchovu el. paštu: olegas.deduchovas@jurlig.lt
3. Kaip užregistruoti žmogų pas gydytoją telefonu, jei trečią mėnesį neįmanoma priskambinti, tik girdėti „Sveiki, šiuo metu visi telefonai užimti, paskambinkite vėliau“. O jei ir prisiskambini, tai vizitai pas gydytojus jau išdalinti. Man pačiam kol kas jūsų pagalbos nereikia (tikiuosi ir nereikės). Bet reikalinga pagalba mano mamai (80 m.). Ji pati neturi ir nenori registracijų per internetą. - Evaldas.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninės interneto tinklapyje skelbiami išankstinės registracijos pas gydytojus grafikai. Ten pateikiama ir visa informacija kaip prisiregistruoti.  Patogiausiai ir sėkmingiausiai registruotis esveikata.lt sistemoje registracijos dieną nuo 8 val ryto. Tai yra pats greičiausias būdas užsiregistruoti pas gydytoją. Mamą registruoti galite savo vardu, tereikia apie tai įspėti registratūros darbuotojas, kai atvyksite į konsultaciją. https://ipr.esveikata.lt/?municipality=7&organization=1000099157 https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/
4. Reikalinga lazerinė vienų operacija. Ar jūsų ligoninėje ją daro? Kaip ją galimą gauti? Turiu siuntimą angiochirurgui. - Ina.
AtsakymasRegistruokitės ir atvykite su siuntimu kraujagyslių chirurgo konsultacijai. Tik įvertinęs situaciją, gydytojas kartu su jumis aptars visus įmanomus gydymo būdus, bei rekomenduos labiausiai jums tinkantį.
5. Laba diena, jei esu nėščia 24 sav. ir esu gavusi siuntimą pas gydytoją, taip taip pat turiu registruotis ir laukti mėnesį eilėje? - Iveta.
AtsakymasSveiki, dėkojame, kad kreipėtės. Iš jūsų klausimo neaišku, pas kokį gydytoją jus siunčia ir dėl kokios priežasties. Mūsų ligoninės ginekologai konsultuoja nėščiąsias tik iki 13 nėštumo savaitės. Jei turite galvoje kitų specialybių gydytojus, planinė pagalba teikiama bendra eile.
6. Laba diena, jūsų ligoninės interneto puslapyje, parašyta, kad galima užsiregistruoti į eilę pas gydytoją specialistą. Kada pastebėjau šį pranešimą, telefonu kreipiausi į registratūrą. Gavau atsakymą, kad šio registravimo jau nebevykdo. Kur kreiptis, kad gaučiau taloną pas kardiologą. E-sveikata puslapyje nematau, kur tai galima daryti. Dėkoju už atsakymą. - Kazimiera.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninės interneto tinklapyje skelbiami išankstinės registracijos pas gydytojus grafikai. Ten pateikiama ir visa informacija kaip prisiregistruoti.  Patogiausiai ir sėkmingiausiai registruotis esveikata.lt sistemoje registracijos dieną nuo 8 val ryto. Kai nebelieka talonu, registracijos dieną jų negavę pacientai registruojami į laukimo eilę. Atsiradus laisvų talonų, su registruotais pacientais yra susisiekiama. https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/
7. Laba diena, ar jūsų neurologai galėtų pakonsultuoti ir patikrinti 89 m. moterį iš Latvijos, ar jai nėra miastenijos? - Ludgarda.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje konsultuojami ir užsienio šalių piliečiai. Konsultacija bei tyrimai, jei tai nėra skubioji pagalba, bus mokami. Birželio mėnesio registracija jau yra įvykusi ir laisvų talonų nebeliko. Liepos mėnesiui registracija vyks birželio 28 d.  nuo 8 val. tel. +370 46 49 11 11.
8. Laba diena, CMEK siunčia III lygio kardiologo konsultacijai, kurios tikslas – atlikti pasyvios ortestazės mėginį. Ar jūsų gydymo įstaigoje jis atliekamas? Jei taip, kaip galima užsiregistruoti? - Ernesta Mikalauskienė.
AtsakymasTaip, toks tyrimas yra atliekamas. Jums reikėtų skambinti į I kardiologijos skyrių gydytojai Ernestai Monkūnienei (tel. (8 46) 491108). Ji paskirs tyrimo laiką. Būtinas siuntimas.
9. Laba diena. Turiu siuntimą atlikti širdies KT su kontrastavimu. Kaip reikia prisiregistruoti? - Dalia Kundrotienė .
AtsakymasKompiuterinės tomografijos tyrimams ambulatoriniai pacientai registruojami tel. (8 46) 332285 darbo dienomis nuo 8 iki 15 val.
10. Laba diena, turiu 05/23 d. vizitą pas Hematologą, kiek žinau prieš atvykstant reikia pasidaryti išsamų kraujo tyrimą ir atsakymus atsinešti į vizitą, klausimai: ar pačioje Jūrininkų ligoninėje juos pasidaryti? Reikia registruotis? Kiek dienų prieš reikia atvykti į ligoninę, kad juos atlikti? Ir nuo kelių dirba, kelintas kabinetas?Ačiū Jums labai. - Indrė.
AtsakymasKad konsultacija būtų visavertė, Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojai hematologai dar iki jos prašo atlikti išsamų kraujo tyrimą. Tai galima padaryti Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ambulatorinių konsultacijų skyriuje vizito pas hematologą dieną arba dieną prieš vizitą nuo 8 iki 10 val. Iš anksto registruotis tyrimui nereikia. Atvykus tyrimui vizito pas gydytoją dieną, pirmiausia būtina kreiptis į registratūrą. Atvykus dina anksčiau - kreiptis tiesiai į procedūrų kabinetą, į kurį nukreipia nuorodos. Medikai sistemoje matys, kad esate registruotas. Kraujo tyrimo atsakymai patenka tiesiai pas jus konsultuojantį gydytoją. Būtina turėti asmens dokumentą.    

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39