Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klausimai / Atsakymai

1. Laba diena, mane pastatė į laukimo eilę registracijai pas kardiologą. Pasakė, kaip supratau, vasario gale gausiu pranešimą apie registraciją pas gydytoją ir viskas. Noriu sužinoti, pas kokį gydytoją ir aplamai, jeigu paskirtą dieną aš turėsiu būti darbe? Man nieko nepaaiškino registratorė, ar galiu registruotis pas tą gydytoją pas kurį noriu, ar galėsiu pasirinkti dieną, nes esu dirbantis. - Rimas.
AtsakymasSveiki, dėkojame, kad kreipėtės. Visa informacija, kas yra laukimo eilė, kodėl į ją registruojama ir kaip tai veikia, yra skelbiama ligoninės tinklapyje. Kol kas nėra galimybės pacientui iš laukimo eilės pasirinkti norimą gydytoją. Tai išsamiai paaiškinama pridėtoje nuorodoje. Apgailestaujame dėl nepatogumų. https://www.jurlig.lt/registracija-pas-gydytojus-telefonu/
2. Здравствуйте, меня интересует возможно ли лечение онкологии в вашей больнице украинцев? - Алла.
AtsakymasTai reiktų parašyti, kad sveikatos paslaugos onkologiniams pacientams Klaipėdos universiteto ligoninėje teikiamos. Де можна отримати послуги з лікування онкологічних хворих? Спочатку проконсультуйтеся з сімейним лікарем. Він оцінить стан та наявну медичну документацію та дасть направлення до відповідного спеціаліста для подальшого лікування. Більше інформації про медичні послуги можна знайти тут: https://bit.ly/3QQ9RaB  
3. Ar jūsų ligoninėje yra privačių palatu? Kokia kaina? - Audra.
AtsakymasSveiki, dėkojame, kad kreipėtės. Klaipėdos universiteto ligoninės filiale "Jūrininkų ligoninė" privačių, arba kitaip sakant mokamų palatų nėra.
4. Sveiki! Ar Jūsų ligoninės skyriuose dirba fizioterapeutai? Ar sunkiai vaikštantis ligonis gauna lelementarią mankštelę? Yra pastatomas/ pasodinomas? - Daina Feller.
AtsakymasGulintį pacientą slaugo, prižiūri (sodinimas, vartymas, maitinimas ir kt.) skyriaus slaugos personalas. Kineziterapeutai dirba gydytojo reabilitologo komandoje. Gydytojui reabilitologui pakonsultavus pacientą bei įvertinus jo funkcinius sutrikimus, gali būti paskiriama kineziterapija (mankštos).
5. Laba diena, noriu pasiteirauti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus privačių/mokamų palatų kainomis? Ar ją galima rezervuoti iš anksto prieš atvykstant planinei operacijai ar tik atvykus į skyrių, prieš ją? Dėkoju. - Irena.
AtsakymasSveiki, KU ligoninės filiale "Jūrininkų ligoninė" mokamų palatų nėra.
6. Norėjau pasiteirauti, kokia plyšusio menisko operacijos kaina asmeniui, turinčiam socialini draudimą? - Arturas.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tokios operacijos neatliekamos. Įstaiga neturi ortopedų - traumatologų, neteikia it tokių paslaugų.
7. Kaip pasiruošti pilvo kompiuterinės tomografijos tyrimui? - Aleksandras .
AtsakymasDieną prieš tyrimą  turėtumėte išsivalyti žarnyną naudojant tam skirtus preparatus. Taip pat gali reikėti vartoti  preparatų storojo žarnyno kontrastavimui. Nežinant tyrimo tikslo ir aplinkybių, negalime čia išsamiai komentuoti pasirengimo eigos. Kreipkitės telefonu (8 46) 332285 į tyrimo registratorę, kuri suteiks jums visą informaciją ir atsakys į kylančius klausimus.  
8. Ar jūsų ligoninėje galima atlikti II lygio ambulatorinę reabilitaciją? Mane domina neurologijos –stuburo procedūros, Pažymą gydymui gauti žadu iš neurologo. - Zita.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje galima atlikti II lygio ambulatorinę reabilitaciją, tačiau tik gavus pradinės reabilitacijos paslaugą ir gydytojams nusprendus, kad būtinas tolimesnis gydymas.
9. Po paskutinio apsilankymo pas hematologą yra nurodymas pasirodyti po pusės metų (gruodžio mėn), tuo pačiu baigiasi ir vaistai. Kaip iš anksto užsiregistruoti pas hematologą gruodžio mėnesiui, kai registracijos dieną talonų nebūna. O laukiant laukimo eilėje neaišku kada gausi taloną? - Laura.
AtsakymasIšankstinė registracija pas gydytojus hematologus gruodžio mėnesiui vyks lapkričio 21 d. Nelikus talonų, tą dieną pacientai registruojami į laukimo eilę. https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/
10. Sveiki, ar atliekate kepenų biopsijos tyrimą privačiai? Koks būtų artimiausias laikas ir kaina? Tai būtų mano vyrui. AČIŪ - Rima.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje yra atliekamos kepenų biopsijos. Ši procedūra ir tyrimas yra atliekamas diagnostiniais tikslais gydytojui specialistui siunčiant. Siuntimas yra būtinas. Privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams sveikatos priežiūros paslaugos ligoninėje teikiamos nemokamai.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39