Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Klausimai / Atsakymai

1. Laba diena, kodėl negalima užsiregistruoti pas gydytoją skambinant telefonu? Aš nuolatos skambinau visą valandą ir tiktai pypsėjimas. Prašau, pasakykite, kaip prisiregistruoti pas kardiologą, jeigu niekas neatsako? - VIRGILIJUS.
AtsakymasApgailestaujame, dėl kilusių sunkumų. Greičiausiai skambinote pirmąją registracijos gegužės mėnesiui pas kardiologus dieną. Nors registruojama trimis telefonais, prisiskambinti išties gali būti sudėtinga, nes per dieną sistema registruoja per 20 tūkst. skambučių. Rekomenduojame registruoti elektroniniu būdu per esveikata sistemą.
2. Kaip patekti konsultacijai pas kardiologę L.Kaštanovą? Ar galima mokamai? - Aleksandras lisafajus.
AtsakymasŠiuo metu gydytoja L.Kaštanova Ambulatorinių konsultacijų skyriuje pacientų nekonsultuoja, gydo tik stacionaro pacientus.
3. Sveiki, jei operacija 23 d., tai kada reikia atlikti kovido tyrimą? - Gintare.
AtsakymasPrieš dvi paras iki patekimo į ligoninę. Kadangi neparašėte, kada jus guldys į ligoninę, tą pačią dieną, ar anksčiau, negalime pasakyti tiksliai. Tyrimas galioja 48 valandas.
4. Laba diena, rudenį jūsų ligoninės kardiologas po vizito paskyrė širdies koronarografiją vasario mėnesiui. Vasario mėnesį dėl ligos teko perkelti į balandžio pabaigą. Kokių dokumentų reikia prieš šį tyrimą? Ar reikia vėl apsilankyti pas kardiologą prieš tai? Ar tiesiog pas šeimos gydytoją pasidaryti visus kraujo tyrimus, kardiogramą ir pasiimti siuntimą į ligoninę?Dėkoju už atsakymą. - Elena.
AtsakymasLankytis pas kardiologą prieš tyrimą nebūtina. Turėtumėte kreiptis į šeimos gydytoją ir atlikti prieš intervenciją būtinus tyrimus. Likus ne mažiau nei savaitei iki planuojamos tyrimo datos, jums paskambins mūsų ligoninės slaugytoja ir suteiks visą informaciją.
5. Sveiki, ar gulantis operacijai lazeriu į angiochirurgijos skyrių reikia turėt savo naktinius ar dar kažką. Paleisti turėtų tą pačią dieną, po 6 val. - Džiuljeta .
AtsakymasNaktinių turėti nebūtina. Operacijos metu pacientas rengiasi ligoninės drabužius. Po operacijos vykstant namo geriau persirengti laisvesnius drabužius. Pvz. laisvalaikio kelnes, ne džinsus.
6. Turiu šeimos gydytojo siuntimą gastroskopijai ir kolonoskopijai. Ar jūsų ligoninėje yra galimybė vienu metu atlikti šiuos abu tyrimus su bendra nejautra? - Emilija.
AtsakymasŠiuo metu mūsų ligoninėje ambulatoriniams pacientams kolonoskopijos neatliekamos, o atliekant gastroskopiją bendrinė nejautra netaikoma.
7. Labas,esu priskirtas pas akių ligų gydytoją V.Gerbauskiene ambulatoriniam gydimui, tačiau negaunu talonų, o liga progresuoja. Ka daryti? - Vitalijus.
AtsakymasApgailestaujame, dėl susidariusios situacijos, tačiau gydytoja ilgą laiką nedirbo ir į darbą sugrįžti turėtų nuo balandžio mėnesio. Kovo 23 d. vyks registracija pas mūsų ligoninės gydytoją oftalmologę balandžio mėnesiui. Registruokitės per esveikata.lt sistemą, arba telefonu. Taip pat primename, kad galite registruotis pas bet kurį kitą oftalmologą, dirbantį bet kurioje ligoninėje, bet kuriame mieste.  
8. Laba diena, turiu neurologo siuntimą atlikti galvos MRT 3 teslų aparatūra. Ar pas jus 1,5 ar 3 teslų tyrimas? Ar darote tyrimą kitų miestų gyventojams? Pagarbiai, V.Rima - Rima.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje naudojamas 1,5 teslos galios MRT aparatas. Tyrimas su siuntimu atliekamas ir kitų miestų gyventojams, tačiau tyrimui reikia registruotis.
9. Sveiki, kaip užsiregistruoti kepenų elastrografijos tyrimui? - J.J.
AtsakymasŠeimos gydytojas, įvertinęs Jūsų sveikatos būklę ir esant būtinybei, turėtų Jus nukreipti gydytojo gastroenterologo konsultacijai. Tik jis nuspręs, kokius tyrimus būtina atlikti.
10. Sveiki,noriu užsiregistruoti ultragarsu echoskopuotis vidaus organus, kepenis, kasą. - Violeta.
AtsakymasTurėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris, įvertinęs jūsų sveikatos būklę ir esant būtinybei, nukreiptų jus reikiamo gydytojo specialisto konsultacijai ar tyrimams.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39