Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Klausimai / Atsakymai

1. Sveiki,noriu užsiregistruoti ultragarsu echoskopuotis vidaus organus, kepenis, kasą. - Violeta.
AtsakymasTurėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris, įvertinęs jūsų sveikatos būklę ir esant būtinybei, nukreiptų jus reikiamo gydytojo specialisto konsultacijai ar tyrimams.
2. Sveiki, gydytojas pasakė, kad 5 d., prieš operaciją, turiu pasidaryti COVID-19 testą, bet nepasakė kokią valandą. Ar reikia registruotis? Ar jūs patys susiseksit? Ačiū. - Svetlana Dvarzeckiene.
AtsakymasPrieš hospitalizuojant visiems planiniams ligoniams yra atliekamas PGR tyrimas dėl COVID-19. Jūs turėtumėte kovo 5 d. nuo 8 iki 12 val. atvykti į Klaipėdos jūrininkų ligoninę ir, sekant nuorodomis "COVID-19 tyrimai planiniams ligoniams", kreiptis į tyrimų kabinetą.
3. Sveiki, jūreiviui grįžtant iš jūros ar reikia karantinuotis. JIs ten prabuvo tris mėnesius. Kokią anketą reikia užpildyti. Ačiū. - Vaida.
AtsakymasDėkojame už klausimą, tačiau atsakymo į jį turėtumėte kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.
4. Laba diena, noriu užregistruoti savo anytą pas gyd. Poviliūną, širdies stimuliatoriaus patikrai. Gydytojas liepė pasirodyti po mėnesio, tačiau vasario mėnesiui talonų jau nėra. Registruos kovo mėnesiui vasario 23 d. Registruojantis per esveikata.lt išmeta tik mano duomenis, kaip man užregistruoti internetu anytą jei ji neturi el. bankininkystės. Bandžiau pasidaryti atstovavimą esveikatos sistemoje, vis tiek registruojantis lieka mano asmens duomenys. Ar galiu aš užregistruoti save, o pas gydytoją atvežti ją sukūrus galiojantį atstovavimą. Ar lieka tik registracija telefonu. Pagarbiai Ramutė - Ramutė.
AtsakymasSveiki, dėkojame, kad kreipėtės. Klaipėdos jūrininkų ligoninė neadministruoja esveikata.lt  sistemos. Visais jus dominančiais klausimais turėtumėte kreiptis į šią sistemą. Jums rūpimi klausimai yra komentuojami esveikata.lt/DUK (dažniausiai užduodami klausimai) skiltyje. Norint užregistruoti kitus asmenis per IPR IS, turite juos atstovauti. Atstovavimą sukurti gali atstovaujamo asmens šeimos gydytojas. Tada prisijunkite prie savo e.sveikatos paciento paskyros. Pasirinkite Paciento sritis -> Mano atstovai -> Kurti atstovavimą. Šioje sistemoje galite pateikti jums klausimus.
5. Laba diena, ar gydytoja A.Šmigelskaitė dirbs poliklinikoje vasario mėn.? - Alina.
AtsakymasMalonu, kad kreipėtės. Kol kas atsakyti tiksliai į klausimą negalime. Bus aišku vasario viduryje.
6. Esu pensininke ir mane guldo i ligoninę, bet prieš tai reikia pasidaryti covido testą. Ar jis mokamas ir kokia jo kaina? - Emilja.
AtsakymasĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninę guldomi pacientai likus parai iki hospitalizacijos turi atvykti į ligoninę, kur jiems paimamas PGR tyrimas. Jis atliekamas nemokamai. Apie šią tvarką jus turėjo informuoti siunčiantis gydytojas.
7. Laba diena, noriu sužinoti, kada bus daromos kolonoskopijos, bijau, kad laukiant ilgai gali būti per vėlu. - ingrida.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės. Stacionare gulintiems pacientams kolonoskopijos atliekamos. Kol kas jos neatliekamos tik ambulatoriniams pacientams.
8. Laba diena, norėjau paklaus ar karantino metu yra atliekamos planinės operacijos? Yra darytas magnetinis rezonansas ir patvirtinta, kad plyšęs meniskas, bet Plungės daktarai nedaro operacijos, nes karantinas. Ar pas jus atliekamos tokios operacijos? Ir jei taip, kokių dokumentų reikėtų? - Laurita.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės, tačiau Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tokios operacijos neatliekamos. Jūsų minėtas operacijas atlieka gydytojai traumatologai. Mūsų ligoninėje traumatologinė pagalba neteikiama ir šios srities gydytojai nedirba.
9. Sveiki, giminaitis yra gydomas vienoje ligoninėje Lietuvoje. Tačiau esu nepatenkinta gydymu. Ar galima persikelti gydymą į jūsų ligoninę, jei nesi iš Klaipėdos? Pacientui buvo diagnozuotas covidas. Covido jau nebėra, tačiau vis dar yra bakterinis plaučių uždegimas. Pacientas yra su covid antikunais. - Andzelika.
AtsakymasDėkojame, kad kreipėtės, tačiau Klaipėdos jūrininkų ligoninėje nėra Pulmonologijos skyriaus, todėl tokio paciento gydymas nebūtų įmanomas.
10. Laba diena, jūsų interneto puslapyje buvo paskelbta kad registracija pas kardiologus bus gruodžio 29 d. Tą dieną prisijungus prie e sveikatos portalo tarp kitų jūsų kardiologų neradau savo gydančios gydytojos Šmigelskaitės pavardės, nors ši gydytoja konsultuos sausio 4-8 dienomis. Kodėl taip įvyko ir kaip patekti pas savo gydytoją? - Alina Kasperavičienė.
AtsakymasDėkojame už klausimą, gydytoja, pas kurią norėjote užsiregistruoti, šiuo metu laikinai nedirba.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39