Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klausimai / Atsakymai

1. Sveiki, noriu pasiteirauti, kokiu būdu pas jus atliekamos sinusu operacijos. Ar įmanoma pašalinti skysčius iš sinuso be chirurginio įsikišimo? Girdėjau, kad išsiurbia skysčius specialiu siurbliu?Man yra lėtinis sinusitas odontogeninės kilmės (tai parodė kompiuterinė tomografija). Prieš kelias dienas dantų chirurgas dantį išrovė, išvalė pūlius, įstūmė kažkokiå kempinę ir užsiuvo. dabar anot LOR gydytojo reiktų operuoti dešinį sinusą, nes jis pilnas skysčio ir jokie vaistai nepadės. Labai laukiu atsakymo ir patarimo iš jūsų gydytojų. Ačiū. Edita - Edita.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje tokios operacijos neatliekamos.
2. Sveiki. Kiek kainuoja pas jus nepraeinamumo tyrimas su siuntimu? - Simna.
AtsakymasSunku atsakyti į jūsų klausimą, nes neaišku apie kokį nepraeinamumą kalbama.
3. 2017 m. lapkričio mėn. broliui Santaros klinikose buvo patvirtinta, kad reikalinga širdies vožtuvų keitimo operacija. Buvo paskirta operacijos data – 2018 sausio mėn. Deja, gruodžio 26 d. jį ištiko insultas (krešulys galvoje), paralyžiavo kairę pusę. Kalbėti gali, pats pavalgo, bando vaikščioti remdamasis lazda, nevaldo kairės rankos. Ar yra galimybė atlikti vožtuvų keitimo operaciją? - Sabina.
AtsakymasTinklapyje atsakome tik į bendro pobūdžio klausimus ir konsultacijų neteikiame.  Į jūsų klausimą atsakyti galėtų tik gydytojas kardiochirurgas, pakonsultavęs pacientą.
4. Sveiki norejau pasiklausti ar jusu ligonineja tvarko dantis su pilna narkoze? - Dangira..
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje odontologijos paslaugų neteikiame.
5. Noriu sužinoti, ar Angiochirurgijos skyriuje kojų venų operacija atliekama lazeriniu būdu? - Regina.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje kojų venų operacijos atliekamos tradiciniu chirurginiu būdu.
6. Ar Jūrininkų ligoninėje yra mokamų palatų ir kokia kaina? - Loreta.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje mokamų palatų nėra.
7. Sveiki, niekur negalėjau rasti kokia yra tyrimo “Fibroscan” aparatu kaina privatiems klientams? Ačiū - Tomas.
Atsakymas

Tyrimas "Fibroscan" aparatu yra gydytojo gastroenterologo konsultacijos dalis.  Šis tyrimas atliekamas tik tada, kai gydytojas nusprendžia, jog to reikia.

Draustiems ir siuntimą turintiems pacientams medicininės asmens sveikatos priežiūros paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos nemokamai.

Mokamos paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos laikantis teisės aktais nustatytų normų.

Pati įstaiga asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainų nenustato ir vadovaujasi tik Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytu kainynu.

Mokamų paslaugų teikimo Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tvarkos aprašas

SAM patvirtintas mokamų medicinos paslaugų kainynas

8. Noriu pasitikrinti sveikatą ir gauti Jūrininko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 048-1/a). Gyvenu Vilniuje, esu Centro poliklinikos klientas. Ar reikia pateikti kokius nors dokumentus iš pirminės sveikatos priežiūros įstaigos ir šeimos gydytojo? Jei taip, nurodykite kokius? - Svajūnas Bernotas.
AtsakymasJei į komisiją atvyksite pirmą kartą, turėtumėte atsivežti gydytojo psichiatro konsultacijos pažymą ( Jus turi būti realiai konsultavęs gydytojas psichiatras, o pažymoje turi būti įrašyta "gali dirbti jūrų laivuose). Taip pat atvykus iš ryto būti nevalgius ir turėti pasą (ne asmens tapatybės kortelę). Daugiau naudingos informacijos rasite čia: https://www.jurlig.lt/informacija-jurininkams/
9. Norėčiau gauti informacijos apie kirkšnies išvaržos operaciją (pradinė stadija). Kiek laiko reikia praleisti ligoninėje, kokia kaina (be draudimo). Iš anksto dėkoju. - Milgedas.
AtsakymasKirkšnies išvaržos operacija nedraustiems pacientams gali kainuoti apie 800 eurų. Tiksli kaina priklauso nuo atliktų tyrimų, naudotų medikamentų ir kt. Hospitalizacijos trukmė 2–3 paros, jei nekyla komplikacijų.

Draustiems ir siuntimą turintiems pacientams medicininės asmens sveikatos priežiūros paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos nemokamai. Mokamos paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos laikantis teisės aktais nustatytų normų. Pati įstaiga asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainų nenustato ir vadovaujasi tik Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytu kainynu.

Mokamų paslaugų teikimo Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tvarkos aprašas

SAM patvirtintas mokamų medicinos paslaugų kainynas

10. Sveiki, norėčiau pasidomėti, ar jūsų ligoninėje visi kardiologai deda holterius, ar tik kardiologai iš Širdies aritmijų skyriaus? - V.
AtsakymasHolterio monitoravimas –  tai širdies ritmo tyrimas ir analizė paros laikotarpiu yra taikomas visuose Klaipėdos jūrininkų ligoninės kardiologijos skyriuose ir ambulatoriškai. Dėl šio tyrimo būtinumo sprendžia gydytojas kardiologas.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39