Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Klausimai / Atsakymai

1. Prieš karantiną gydžiausi pas chematologą M.Jurgutį, bet prasidėjus karantinui gydymas nutrūko. Noriu sužinoti, kokiu būdu ir kada galiu tęsti gydymą, kaip prisiregistruoti priėmimui? - Rūta.
AtsakymasNuo liepos 1 d. vėl atnaujinta išankstinė registracijos pas gydytojus sistema. https://ipr.sergu.lt/#/vizitai?ist=452 Taip pat galima registruotis telefonu. Daugiau informacijos bei išankstinius registracijos grafikus rasite čia: https://www.jurlig.lt/registracija-pas-gydytojus-telefonu/ https://www.jurlig.lt/naujienos/nuo-liepos-atnaujinama-isankstine-pacientu-registracija/
2. Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar įmanoma atstatyti pasislinkusį stuburo slankstelį į savo vietą? Ar manualiniai masažai tai gali padaryti? Labai ačiū už atsakymą. - Artūras.
AtsakymasSveiki, į šiuos klausimus po konsultacijos ir situacijos vertinimo jums galėtų atsakyti gydytojas neurologas. Svetainėje atsakome tik į bendro pobūdžio klausimus, konsultacijų neteikiame.
3. Laba diena, norėčiau sužinoti, kuriomis dienomis dirba gyd. ginekologė R. Gražienė. Gyvenu ne Lietuvoje, noriu susiplanuoti atvykimą konsultacijai ir operacijai. Man reikia pašalinti kiaušidės cistą laparoskopu. Kankina pilvo,kairio šono ir nugaros skausmai. Galėčiau atvykti dviem savaitėm. Ar butu galima suderinti laiką konsultacijai ir operacijai? Kokia konsultacijos ir operacijos kaina? Ačiū. Pagarbiai Sandra L. - Sandra Litvinova.
AtsakymasŠiuo metu gydytoja R.Gražienė ambulatorinių konsultacijų skyriuje nekonsultuoja dėl tam tikros darbo organizavimo ekstremalios situacijos dėl COVID-19 tvarkos. Apie galimybę registruotis pas šią gydytoją galite sužinoti iš elektroninės registracijos sistemos. https://ipr.sergu.lt/#/vizitai?ist=452 Bandykite paskambinti į skyrių ir pasikalbėti su gydytoja ir kitu personalu telefonu. Jis išsamiau paaiškins galimybes. https://www.jurlig.lt/skyrius/ginekologijos-ir-endoskopines-ginekologijos-skyrius/ Dėl galimos paslaugų kainos sunku pasakyti, kol neaišku, kokios konsultacijos, tyrimai, kokios apimties operacija atlikta. Tačiau ligoninė vadovaujasi Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytu kainynu. Su juo galite susipažinti čia: https://www.jurlig.lt/paslaugos/mokamos-paslaugos/
4. Laba diena, ar galimas paciento lankymas, jeigu paciento būklė nuo patekimo į gydymo įstaigą yra pablogėjusi? Atvykimo metu pacientas savarankiškai vaikščiojo, po operacijos jau beveik pusantros savaitės yra gulimame rėžime. - Toma.
AtsakymasPaciento būklę vertina gydantis gydytojas. Jis taip pat sprendžia dėl galimybės lankyti pacientą.
5. Laba diena, mano 04-01 vizitas pas onkohematologą buvo atšauktas. Kaip su kitu vizitu? Žiūrėjau, kad yra pasikeitęs išankstinės registracijos puslapis. Kur gauti informaciją, kaip prisiregistruoti? - Marytė.
AtsakymasSveiki, registracija dabar vyksta telefonu. Ir tiesioginėms, ir nuotolinėms konsultacijoms registruotis reikia registratūros telefonais: (8 46) 385052, 491111, 491198.  Gydytojų specialistų konsultacijų grafikas https://www.jurlig.lt/registracija-pas-gydytojus-telefonu/    
6. Laba diena , kur galėčiau rasti išankstinės registracijos pas gydytojus grafiką? Kada pacientus konsultuos kardiologas A.Poviliūnas? Ačiū. - nijole pociene.
AtsakymasSveiki, gydytojų grafikai ko kas dar derinami, bet bus paskelbti iki liepos 1 d. Išankstinė registracija prasidės ne anksčiau nei nuo liepos 1 d. Grafikus rasite ligoninės interneto tinklapyje https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/isankstines-registracijos-pas-gydytojus-grafikai/
7. Laba diena, praėjau medicininę komisiją prieš 2 metus. Po 2 savaičiu med. pažymos galiojimas baigiasi. Ar galima praeiti komisija jau dabar ar būtina laukti, kol senos pažymos galiojimas pasibaigs? - Jaroslav.
AtsakymasTikrai galite kreiptis dėl komisijos dar nepasibaigus pažymos galiojimui.
8. Mano šeimos gydytojas išrašė elektroninį siuntimą kardiologo konsultacijai. Konsultacija reikalinga gydymo korekcijai prieš pilvo išvaržos operaciją, nes gydausi po miokardo infarkto (2019-08-30). Registruotis internetu konsultacijai neįmanoma, nes nei vienas kardiologas pacientų nepriima. Kokiu būdu galėčiau gauti konsultaciją dėl gydymo korekcijos? Jeigu įmanoma, noriu, kad konsultuotų mane gydžiusi kardiologė Egidija Tijūnėlienė. Ačiū. - Alvydas Nemura.
AtsakymasSveiki, skambinkite į Ambulatorinių konsultacijų skyrių tel. (8 46) 385052 arba (8 46) 491111. Daugiau informacijos apie tvarką rasite čia: https://www.jurlig.lt/naujienos/nuo-liepos-atnaujinama-isankstine-pacientu-registracija/
9. Buvau registruota balandžio 16 d. pas radiologę G. Kviecinskienę su šeimos gydytojos siuntimu. Dėl karantino mano vizitas buvo atšauktas. Norėčiau sužinoti, kaip man dabar elgtis, nes labai jau viskas painu? - Danguolė.
AtsakymasIš jūsų aprašymo sunku pasakyti, kur buvote registruota. Greičiausiai kažkuriam iš radiologinių tyrimų. Paprastai Radiologijos skyriaus, kuriame atnaujinti kai kurie tyrimai, personalas susisiekia su registruotais pacientais, jei yra nurodytas telefonas ir pacientai juo atsiliepia. Paskambinkite į Radiologijos skyrių telefonu (8 46) 491028, jums suteiks daugiau informacijos.
10. 2020 04 03 buvo paskirta planinę operaciją kardiologijos sk. pas gyd. A.Pileckij, kurį dėl karantino buvo atšaukta , norių sužinoti kokiai datai perkelta operacija.Pagarbiai,Aleksandras - ALEKSANDR TARAKANOV.
AtsakymasBe konteksto sunku suprasti, kokiai operacijai buvote registruotas, ar tai buvo dienos stacionaro paslauga, ar stacionarinė.  Kardiologinės dienos stacionaro paslaugos jau atnaujintos ir šiuo metu kviečiami kovo mėnesiui registruoti pacientai. Bet kuriuo atveju, registruotų pacientų kontaktai niekur nedingo. Būkite ramus – su jumis susisieks medikai ir suderins kitą procedūros datą, bei atsakys į visus jūsų klausimus. Kol kas jums pačiam nieko daryti nereikia.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39