Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klausimai / Atsakymai

1. Sveiki, esu neseniai atsikraustęs į Klaipėdą, norėčiau sužinoti ar galėčiau persiregistruoti į šią ligoninę? - Marius.
AtsakymasSveiki, Jūs turėtumėte registruotis pas šeimos gydytoją į pirminės sveikatos priežiūros centrą/polikliniką  arba į privačią kliniką.
2. Laba diena. Ar Sigmoidoskopijos tyrimas daromas su vietine ar intravenine nejautra? Ar iš viso yra netaikoma nejautra,? o galbūt galima susimokėti jei norima nejautros prieš tyrimą ? - Pacientė.
AtsakymasSveiki, Sigmoidoskopija atliekama be vietinės ar intraveninės nejautros. Šis tyrimas nėra didelės apimties, apima tik nedidelę žarnos dalį, esančią netoli tiesiosios žarnos, todėl nejautra nebūtina.
3. Laba diena .Domina ,kokiu būdu galima gauti KTA tyrimo išvadas. Tyriausi pagal gydytojo siuntimą balandžio 22 d. Supratau kad atsakymas bus E. sveikatoje ,bet paciento profilyje neradau. DĖKOJU UŽ ATSAKYMĄ. - Ona Elena.
AtsakymasSveiki, tyrimo atsakymas paprastai įkeliamas į esveikata.lt sistemą, patikrinti galite per skiltį "siuntimai", nes atsakymas yra siunčiamas gydytojui, kuris ir siuntė šiam tyrimui. Taip pat šį atsakymą gali patikrinti Jūsų šeimos gydytojas. Jei vis tiek nerasite, kreipkitės adresu [email protected], parašykite savo duomenis ir kada tiksliai daryta KT.
4. Sveiki.Kovo22 d .dariausi MRT pagal neurochirurgo siuntimą. Po procedūros pasakė kad atsakymas bus po 5d.paminėjo ,,E.sveikatą, ,Nelabai supratau-ar reikia atvykti atsakymo kažkokia forma ar jis bus perduotas konsultuojančiam gydytojui .Dėkoju - Ona Elena.
AtsakymasSveiki, Jūsų MRT atsakymas turi būti įkeltas į esveikata.lt sistemą.
5. Laba dienaPrašau paaiškinti, ar nebuvo pažeistos mano teisės. Paskambinus į registratūrą norėjau užsiregistruoti pas gydytoją, tačiau manęs paprašė siuntimo, kurio aš neturėjau. Ar registruojantis išankstinei konsultacijai privalėjau turėti gydytojo siuntimą?Iš anksto dėkoju už atsakymą. - Renatas.
AtsakymasSveiki, norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas yra reikalingas siuntimas. Registratūros darbuotojas patikrina besikreipiančio asmens siuntimo galiojimą ir įvertina pas kurį gydytoją specialistą tikslingiausia būtų numatyti Jūsų vizitą.
6. Sveiki. Kovo 14d buvo atliktas dubens Mrt tyras su kontrastų. Diena pries dariausi testą, buvo neigiamas, tad ramia širdimi ir atlikau viską. 23d ne pasirodžius menesinems, nutariau atlikti nestumo testą ir teigiamas! Norėjau pasiklausti ar tai gali pakenkti nėštumui, nes vistiek ir kontrastą leido ir gulėt 40min reikėjo. Labai neramu širdy…. Ačiū! - Asta.
AtsakymasSveiki, Magnetinio rezonanso tomografija - vienas saugiausių ir tiksliausių radiologinių tyrimų, kuris vis dažniau atliekamas ir nėštumo metu, norint įvertinti vaisiaus smegenų ir pilvo organų vystymąsi. Šio tyrimo poveikis vaisiui iki šiol nėra gerai ištirtas. Rekomenduojame pasikonsultuoti su šeimos gydytoju bei gydytoju ginekologu.
7. Kodel operacijos klaipedos gyventojams vykdomos kituose miestuose - KĘSTUTIS.
AtsakymasSveiki, pagal LRV pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymą, pacientai turi teisę pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ar sveikatos priežiūros specialistą bet kuriame Lietuvos mieste.
8. Sveiki, tris dienas skambinu į registratūrą ir vis niekas nekelia ragelio, kaip būtų galima prisiskambinti? - Dainora.
AtsakymasSveiki, 03.12-03-15 dienomis registratūroje trūko darbuotojų, todėl personalas dirbo padidintu krūviu. Atsiprašome už nepatogumus.
9. Laba diena, įrašė į eilę pas Kardiologą su siuntimu VŠĮ Klaipėdos universiteto ligoninės filialą Jūrininkų ligoninė.Kiek laiko reikia laukti mėnesį, savaitę, dienas ? - Vida.
AtsakymasSveiki, preliminariai lauksite 2-3 mėnesius. Jei esate įrašyti į eilę, galite patekti pas kardiologą ir anksčiau dėl grąžintų talonų, kai pacientai dėl tam tikrų priežasčių negali atvykti į konsultaciją.
10. Sveiki. Ar gyd Gražienė daro Ureaplasma Urealyticum tyrimą? Ir kokia kaina? Ačiū - Roberta.
AtsakymasSveiki, Šis tyrimas mūsų ligoninėje neatliekamas.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-23 11:16:39