Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Kreipimosi į įstaigą tvarka

Lietuvoje atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl COVID-19, Klaipėdos jūrininkų ligoninė grįžta prie ikipandeminio darbo organizavimo, užtikrinant infekcijų kontrolę ir viruso plitimo prevenciją.
ESMINIAI POKYČIAI NUO 2022 m. GEGUŽĖS 1 D.
PGR TYRIMAI
Hospitalizuojamiems pacientams nebereikia turėti neigiamo COVID-19 PGR tyrimo atsakymo. Dėl šios infekcijos ligoninėje bus tiriami tik ūminių kvėpavimo takų infekcijų simptomų turintys pacientai bei didžiausios rizikos pacientai ( onkohematologiniai, dializuojami, intensyviosios pagalbos skyriaus pacientai), kuriems tyrimą paskirs gydytojas.
APSAUGA
Ligoninės ir jos departamentų patalpose išlieka privalomas medicininių veido kaukių arba respiratorių dėvėjimas, siekiant užtikrinti pacientų, jų artimųjų ir ligoninės darbuotojų saugumą.

Skubi pagalba

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiama būtinoji skubi ir planinė pagalba. Dėl neatidėliotinos pagalbos visą parą galima kreiptis į Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių.

Skubi pagalba pagal mieste galiojančią tvarką, ligoninėje teikiama ketvirtadieniais. Ši tvarka neliečia ūminių infarktų ir ūminių insultų gydymo centrų pacientų.

Skubios pagalbos besikreipiantys ligoniai su palyda atvykti gali tik iki Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus. Lydėti pacientą į skyrių leidžiama tik 1 asmeniui.

Planinė pagalba

Planinis pacientų guldymas į ligoninę vyksta nuo 7 iki 12 val. Pacientai turi atvykti pro šiaurinį ligoninės įėjimą. Neįgalūs, nejudantys pacientai į ligoninę priimami pro pagrindinį ligoninės įėjimą, kur įrengtas neįgaliųjų keltuvas. Atvykstant planinei hospitalizacijai reikia turėti asmens dokumentą, būtinų tyrimų atsakymus.  Jei gydytojas nenurodė kitaip, prašoma nesistengti visų atvykti iš ankstyvo ryto, kad nesusidarytų didesnės pacientų grupės. Pacientai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Ambulatorinės konsultacijos

Planinėms ambulatorinėms konsultacijoms pacientai gali registruotis internetu, naudodamiesi elektronine registracijos sistema, taip pat paskambinę ar atvykę į Ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą.

Planinės ambulatorinės konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu ir tiesiogiai.

Nuotolinės konsultacijos metu gydytojas pats paskambina pacientui.

Atvykstant į kontaktinę konsultaciją būtinas siuntimas ( jei jo nėra esveikata sistemoje) ir asmens dokumentas. Į konsultaciją atvykęs asmuo privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę.

Nustatytą dieną pas gydytoją atvykęs pacientas privalo registruotis registratūroje bendra tvarka ir pateikti siuntimą, asmenį ir sveikatos draudimą patvirtinančius dokumentus.

Nemokamos medicininės paslaugos teikiamos tik privalomuoju sveikatos draudimu draustiems ir siuntimą turintiems pacientams.

Neturintiems siuntimo teikiamos mokamos paslaugos, kurių teikimo tvarką ir kainas yra reglamentavusi Sveikatos apsaugos ministerija.

Daugiau informacijos:  VšĮ “Klaipėdos jūrininkų ligoninės” Vidaus tvarkos taisyklių apraše

Paskutinį kartą atanujinta 2022-08-04 10:22:08