Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Kreipimosi į įstaigą tvarka

Ligoninės stacionaras

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiama būtinoji skubi ir planinė pagalba.

Dėl neatidėliotinos pagalbos visą parą galima kreiptis į Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių.

Esant būtinosios pagalbos indikacijoms, pacientams suteikiama nemokama ambulatorinė ar stacionarinė pagalba. Nesant indikacijų būtinajai pagalbai ir neturint siuntimo, pacientai už suteiktą pagalbą moka patys, jei nėra sudaryta sutartis su įstaiga prie kurios jis prisirašęs.

Dėl planinės pagalbos į Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos  skyrius galima kreiptis nuo 8 val. iki 17 val. Planinėms stacionarinėms paslaugoms pacientai į ligoninę patenka pagal gydančio gydytojo siuntimą, suderintą su atitinkamo skyriaus vedėju.

Ambulatorinės konsultacijos

Planinėms ambulatorinėms konsultacijoms pacientai gali registruotis internetu, naudodamiesi elektronine registracijos sistema, taip pat paskambinę ar atvykę į Ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą.

Nustatytą dieną pas gydytoją atvykęs pacientas privalo registruotis registratūroje bendra tvarka ir pateikti siuntimą, asmenį ir sveikatos draudimą patvirtinančius dokumentus.

Nemokamos medicininės paslaugos teikiamos tik privalomuoju sveikatos draudimu draustiems ir siuntimą turintiems pacientams.

Neturintiems siuntimo teikiamos mokamos paslaugos, kurių teikimo tvarką ir kainas yra reglamentavusi Sveikatos apsaugos ministerija.

Daugiau informacijos:  VšĮ “Klaipėdos jūrininkų ligoninės” Vidaus tvarkos taisyklių apraše

Paskutinį kartą atanujinta 2014-04-23 19:45:59