Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Kreipimosi į įstaigą tvarka

SVARBU!

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOSPLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE:

  • PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS;
  • SIUNTINIAI PACIENTAMS PERDUODAMI PER LIGONINĖS PERSONALĄ PRO ŠIAURINĮ LIGONINĖS ĮĖJIMĄ;
  • PLANINĖ HOSPITALIZACIJA VYKSTA PRO ŠIAURINĮ LIGONINĖS ĮĖJIMĄ (NUO ONKOLOGIJOS DEPARTAMENTO PUSĖS);
  • AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS – PRO RYTINĮ LIGONINĖS ĮĖJIMĄ;
  • AMBULATORINĖ REABILITACIJA – PRO ŠIAURINĮ LIGONINĖS ĮĖJIMĄ;
  • JŪRININKŲ MOKYMAI – PRO RYTINĮ LIGONINĖS ĮĖJIMĄ.

Ambulatorinės konsultacijos

Planinės ambulatorinės konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu ir tiesiogiai. Dėl negalavimų pacientas pirmiausiai turi kreiptis į šeimos gydytoją. Šeimos gydytojas, įvertinęs paciento nusiskundimus ir simptomų rimtumą, elektroniniu būdu užpildys siuntimą konsultacijai. Tada esveikata.lt sistemoje galima registruotis pas gydytoją specialistą.

Nuotolinės konsultacijos metu gydytojas pats paskambina pacientui.

Atvykstant į kontaktinę konsultacija būtinos apsaugos priemonės, siuntimas ir asmens dokumentas. Atvykti nustatytu laiku, palapinėje-laukiamajame laukti, kol būsite pakviestas užeiti į vidų.

Planinė pagalba

Planinis pacientų guldymas į ligoninę vyksta nuo 7 iki 12 val. Pacientai turi atvykti pro šiaurinį ligoninės įėjimą, turėti asmens dokumentą, būtinų tyrimų atsakymus. Jei gydytojas nenurodė kitaip, prašoma nesistengti visų atvykti iš ankstyvo ryto, kad nesusidarytų didesnės pacientų grupės. Turėti ir naudoti apsaugos priemones. Neįgalūs, nejudantys pacientai į ligoninę priimami pro Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių. Lydintys asmenys į ligoninę neįleidžiami.

Skubi pagalba

Skubi pagalba pagal mieste galiojančią tvarką, ligoninėje teikiama ketvirtadieniais. Ši tvarka neliečia ūminių infarktų ir ūminių insultų gydymo centrų pacientų. Skubūs ligoniai su palyda atvykti gali tik iki Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus. Lydėti pacientą į skyrių – draudžiama.

Atsiprašome dėl laikinų ribojimų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui. 

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiama būtinoji skubi ir planinė pagalba.

Dėl neatidėliotinos pagalbos visą parą galima kreiptis į Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių.

Esant būtinosios pagalbos indikacijoms, pacientams suteikiama nemokama ambulatorinė ar stacionarinė pagalba. Nesant indikacijų būtinajai pagalbai ir neturint siuntimo, pacientai už suteiktą pagalbą moka patys, jei nėra sudaryta sutartis su įstaiga prie kurios jis prisirašęs.

Dėl planinės pagalbos į Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos  skyrius galima kreiptis nuo 8 val. iki 17 val. Planinėms stacionarinėms paslaugoms pacientai į ligoninę patenka pagal gydančio gydytojo siuntimą, suderintą su atitinkamo skyriaus vedėju.

Ambulatorinės konsultacijos

Planinėms ambulatorinėms konsultacijoms pacientai gali registruotis internetu, naudodamiesi elektronine registracijos sistema, taip pat paskambinę ar atvykę į Ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą.

Nustatytą dieną pas gydytoją atvykęs pacientas privalo registruotis registratūroje bendra tvarka ir pateikti siuntimą, asmenį ir sveikatos draudimą patvirtinančius dokumentus.

Nemokamos medicininės paslaugos teikiamos tik privalomuoju sveikatos draudimu draustiems ir siuntimą turintiems pacientams.

Neturintiems siuntimo teikiamos mokamos paslaugos, kurių teikimo tvarką ir kainas yra reglamentavusi Sveikatos apsaugos ministerija.

Daugiau informacijos:  VšĮ “Klaipėdos jūrininkų ligoninės” Vidaus tvarkos taisyklių apraše

Paskutinį kartą atanujinta 2021-09-22 16:03:22