Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Kreipimosi į įstaigą tvarka

Ligoninės stacionaras

SVARBU!

Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) paskelbus koronaviruso plitimą pasauline pandemija, imamasi veiksmų, galinčių riboti viruso plitimą ir apsaugoti pacientus bei ligoninėje dirbančius medikus.

Kol nebus paskelbta kitaip, skubūs ligoniai su palyda atvykti galės tik iki Ligonių priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus. Lydėti pacientą į skyrių – draudžiama.

Atsiprašome dėl laikinų ribojimų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui. 

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiama būtinoji skubi ir planinė pagalba.

Dėl neatidėliotinos pagalbos visą parą galima kreiptis į Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių.

Esant būtinosios pagalbos indikacijoms, pacientams suteikiama nemokama ambulatorinė ar stacionarinė pagalba. Nesant indikacijų būtinajai pagalbai ir neturint siuntimo, pacientai už suteiktą pagalbą moka patys, jei nėra sudaryta sutartis su įstaiga prie kurios jis prisirašęs.

Dėl planinės pagalbos į Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos  skyrius galima kreiptis nuo 8 val. iki 17 val. Planinėms stacionarinėms paslaugoms pacientai į ligoninę patenka pagal gydančio gydytojo siuntimą, suderintą su atitinkamo skyriaus vedėju.

Ambulatorinės konsultacijos

Planinėms ambulatorinėms konsultacijoms pacientai gali registruotis internetu, naudodamiesi elektronine registracijos sistema, taip pat paskambinę ar atvykę į Ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą.

Nustatytą dieną pas gydytoją atvykęs pacientas privalo registruotis registratūroje bendra tvarka ir pateikti siuntimą, asmenį ir sveikatos draudimą patvirtinančius dokumentus.

Nemokamos medicininės paslaugos teikiamos tik privalomuoju sveikatos draudimu draustiems ir siuntimą turintiems pacientams.

Neturintiems siuntimo teikiamos mokamos paslaugos, kurių teikimo tvarką ir kainas yra reglamentavusi Sveikatos apsaugos ministerija.

Daugiau informacijos:  VšĮ “Klaipėdos jūrininkų ligoninės” Vidaus tvarkos taisyklių apraše

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-25 00:30:29