Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Pacientų lankymo tvarka

Pacientų lankymas karantino metu

Siekiant sumažinti riziką pacientams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija, pacientų lankymas ligoninėje galimas tik laikantis nustatytų taisyklių, kurias rasite žemiau esančiame Pacientų lankymo tvarkos apraše.

Esminiai punktai: lankymą būtina derinti su gydančiu gydytoju iš anksto, lankyti pacientą galima ne dažniau nei 1-2 kartus per savaitę, ne ilgiau 15 min. vienam asmeniui, kuris privalo turėti Galimybių pasą arba dokumentus įrodančius neigiamą PGR testą, antigenų testą, ar po persirgtos COVID-19 ligos nepraėjusį 180 dienų terminą.

Pacientų lankymas draudžiamas turinčiam ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, turėjusiam kontaktą su asmeniu, kuriam įtariama ar nustatyta COVID-19 infekcija, ar esančiu saviizoliacijoje.

Budėti prie pacientų neleidžiama. 

Dėl jūsų pačių, jūsų artimųjų ir medikų saugumo, maloniai prašome laikytis nurodytų taisyklių.

Įsakymas dėl pacientų lankymo tvarkos 

Pacientų lankymo tvarkos aprašas

Siekiant sumažinti riziką pacientams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija bei maisto toksikoinfekcija ribojamas siuntinių pacientams turinys ir kiekis. Siuntiniai priimami kasdien 10 –12 ir 17 – 19 val. (per šiaurinį įėjimą į ligoninę). Siuntinį priimantys darbuotojai gali paprašyti parodyti siuntinio turinį ir paprašyti pasiimti atgal netinkamus daiktus.

Pacientui galima perduoti:

  • Svarbiausias asmens higienos priemones (muilą, dantų šepetėlį, dantų pastą, šukas, skutimosi priemones, šampūną ir pan.)
  • Sauskelnes, jklotus (esant papildomam poreikiui);
  • Medikamentus, kurie yra nesusiję su pagrindine liga, gydoma gulėjimo stacionare metu ( pvz. skydliaukės hormonai, insulinai, inhaliatoriai, tepalai, lašai j akis, ir );
  • Geriamą vandenj;
  • Trūkstamą pageidaujamą aprangą;
  • Mėgstamus skaitinius (knygą, žurnalą ar pan.).

Rekomenduojama nenešti:

  • Gėlių;
  • Greitai gendančių maisto produktų (vaisių, uogų, daržovių, pieno produktų, konditerinių kreminių gaminių, virtų dešrų, salotų ir pan.).

Draudžiama perduoti:

  • Alkoholinius gėrimus;
  • Tabako gaminius.

Atsiprašome dėl laikinų ribojimų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui. 

Paskutinį kartą atanujinta 2021-06-11 14:41:58