Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Pacientų lankymo tvarka

Pacientų lankymas

Šalyje atšaukus ekstremaliąją padėtį, nuo gegužės 1 d. ligoninės stacionaro skyriuose bus galima lankyti čia besigydančiuosius. Darbo dienomis pacientus bus galima lankyti nuo 16 iki 19 val. savaitgaliais ir švenčių dienomis lankymui skiriamas laikas nuo 11 iki 13 val.  ir nuo 16 iki 19 val.

Onkohematologijos skyriaus pacientus bus galima lankyti tik su gydančio gydytojo leidimu.

Ypatinga lankymo tvarka išlieka  Aesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuose, kur pacientai lankomi tik išimtinais atvejais ir suderinus su skyriaus vedėju, vyresniuoju ordinatoriumi ar budinčiu gydytoju anesteziologu reanimatologu bei laikantis papildomų reikalavimų dėl avalynės, aprangos, ir dezinfekcijos.

Pacientų lankyti nebus galima tik Tarpiniame skyriuje.

Vienu metu pacientą  lankyti bus leidžiama tik vienam lankytojui. Neįgalusis asmuo galės turėti palydovą. Vaikams iki 16 metų lankymas draudžiamas. Daugiavietėje palatoje tuo pačiu metu galės būti ne daugiau nei du lankytojai, o lankymo trukmė ribojama iki 15 min.

Lankymo trukmė gali būti keičiama, kai gydančių gydytojų leidimu, atsižvelgiant į stacionaro skyriaus specifiką ir į paciento sveikatos būklę, lankomi terminalinės sveikatos būklės pacientai.

Lankytojai privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų personalo rekomendacijų.

Palatoje sulaukus lankytojų, visiems joje esantiems pacientams taip pat reikės dėvėti apsaugines kaukes, jei tai įmanoma pagal jų sveikatos būklę.

Lankymas departamentuose

Palangos departamento skyriuose kasdien leidžiama lankyti 10 iki 13 val. ir nuo 17 iki 19 val., išskyrus Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyrių, kuriame pacientai lankomi tik išimtinais atvejais ir suderinus su budinčiu gydytoju anesteziologu reanimatologu bei laikantis papildomų reikalavimų.

Psichiatrijos departamento pacientų lankymas leidžiamas visomis savaitės dienomis nuo 10 val. iki  19 val.  specialiai prie skyrių esančiose lankymui skirtose patalpose.

Daugiau informacijos Pacientų lankymo tvarkos apraše.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Įsakymas dėl pacientų lankymo tvarkos

Pacientų lankymo tvarkos aprašas

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2022-09-08 12:06:00