Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Pacientų lankymo tvarka

Pacientų lankymas ekstremalios situacijos metu

Siekiant sumažinti riziką pacientams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija, pacientų lankymas ribojamas. Gavus gydančio gydytojo leidimą lankyti leidžiama tik tą pacientą, kurio sveikatos būklė ženkliai blogėja. Su gydytoju iš anksto suderintu laiku pacientą vienu metu lankyti gali tik vienas artimiausias šeimos narys (sutuoktinis, tėvai, vaikai, broliai, seserys) ne ilgiau nei 15 min. Leidimą lankymui gydantis gydytojas suteikia lankytojui kreipiantis į skyrių, kuriame gydomas pacientas, telefonu. Pacientų lankymas draudžiamas turinčiam ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, grįžusiam iš užsienio šalies, turėjusiam kontaktą su asmeniu, kuriam įtariama ar nustatyta COVID-19 infekcija, ar esančiu saviizoliacijoje. Budėti prie pacientų neleidžiama.

Siekiant sumažinti riziką pacientams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija bei maisto toksikoinfekcija ribojamas siuntinių pacientams turinys ir kiekis. Siuntiniai priimami kasdien 10 –12 ir 17 – 19 val. (per šiaurinį įėjimą į ligoninę). Siuntinį priimantys darbuotojai gali paprašyti parodyti siuntinio turinį ir paprašyti pasiimti atgal netinkamus daiktus.

Pacientui galima perduoti:

  • Svarbiausias asmens higienos priemones (muilą, dantų šepetėlį, dantų pastą, šukas, skutimosi priemones, šampūną ir pan.)
  • Sauskelnes, jklotus (esant papildomam poreikiui);
  • Medikamentus, kurie yra nesusiję su pagrindine liga, gydoma gulėjimo stacionare metu ( pvz. skydliaukės hormonai, insulinai, inhaliatoriai, tepalai, lašai j akis, ir );
  • Geriamą vandenj;
  • Trūkstamą pageidaujamą aprangą;
  • Mėgstamus skaitinius (knygą, žurnalą ar pan.).

Rekomenduojama nenešti:

  • Gėlių;
  • Greitai gendančių maisto produktų (vaisių, uogų, daržovių, pieno produktų, konditerinių kreminių gaminių, virtų dešrų, salotų ir pan.).

Draudžiama perduoti:

  • Alkoholinius gėrimus;
  • Tabako gaminius.

Atsiprašome dėl laikinų ribojimų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui. 

Pandemijai atslūgus, bus grįžta prie žemiau išdėstytos įprastos lankymo tvarkos:

Pacientus visuose ligoninės skyriuose leidžiama lankyti nuo 10 val. iki 19 val.  Lankymas kitomis valandomis derinamas su skyriaus personalu ar budinčiu gydytoju. Budėti prie pacientų leidžiama visą parą, suderinus su gydančiu gydytoju ir skyriaus vedėju.

Ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuose lankymo laikas derinamas su skyriaus vedėju,  vyresniuoju ordinatoriumi,  arba budinčiu anesteziologu reanimatologu.

Lankytojai ligoninėje privalo laikytis tam tikrų taisyklių: neiti į palatą su paltais, striukėmis, nelankyti paciento gausiais būriais (palatoje vienu metu gali būti ne daugiau nei trys asmenys); vizitacijos, procedūrų atlikimo metu išeiti iš palatos; laikytis tylos ir ramybės, ypač kai palatoje yra sunkesnės būklės ligonių, nelankyti pacientų sloguojant, kosint, viduriuojant, ar gripo epidemijos metu.

Daugiau informacijos:  VšĮ “Klaipėdos jūrininkų ligoninės” Vidaus tvarkos taisyklių apraše

Paskutinį kartą atanujinta 2020-06-23 09:05:03