Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Pacientų lankymo tvarka

SVARBU! LIGONINĖJE KARANTINAS. LANKYTI PACIENTUS DRAUDŽIAMA!

Atsiprašome dėl laikinų ribojimų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui. 

Pandemijai atslūgus, bus grįžta prie žemiau išdėstytos įprastos lankymo tvarkos:

Pacientus visuose ligoninės skyriuose leidžiama lankyti nuo 10 val. iki 19 val.  Lankymas kitomis valandomis derinamas su skyriaus personalu ar budinčiu gydytoju. Budėti prie pacientų leidžiama visą parą, suderinus su gydančiu gydytoju ir skyriaus vedėju.

Ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuose lankymo laikas derinamas su skyriaus vedėju,  vyresniuoju ordinatoriumi,  arba budinčiu anesteziologu reanimatologu.

Lankytojai ligoninėje privalo laikytis tam tikrų taisyklių: neiti į palatą su paltais, striukėmis, nelankyti paciento gausiais būriais (palatoje vienu metu gali būti ne daugiau nei trys asmenys); vizitacijos, procedūrų atlikimo metu išeiti iš palatos; laikytis tylos ir ramybės, ypač kai palatoje yra sunkesnės būklės ligonių, nelankyti pacientų sloguojant, kosint, viduriuojant, ar gripo epidemijos metu.

Daugiau informacijos:  VšĮ “Klaipėdos jūrininkų ligoninės” Vidaus tvarkos taisyklių apraše

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-25 00:26:35