Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Registracija pas gydytojus telefonu

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos planinės medicinos pagalbos paslaugos, tarp jų ir  ambulatorinės konsultacijos.

Ambulatorinių konsultacijų skyrius Klaipėdoje (Liepojos g. 45, Klaipėda)

Pirmadienį-penktadienį dirba nuo 8.00 iki 17.00 val.

Registratūros tel. (8 46) 491111

Registruojama tik pas šiame skyriuje dirbančius gydytojus. Konsultacijai pas gydytoją prašome atvykti mažiausiai pusvalandžiu anksčiau ir pirmiausia kreiptis į I ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą. Su savimi turėti asmens dokumentą ir siuntimą ( jei atvykstate su siuntimu). Čia jums bus užpildyti konsultacijai reikiami medicinos dokumentai. Jei negalėsite atvykti pas gydytoją, prašome informuoti registratūros telefonais arba el. paštu [email protected]  Pranešant el. paštu, prašome nurodyti savo vardą, pavardę, kokiai dienai ir pas kokį gydytoją buvote užsiregistravę.

SVARBU!

Klaipėdos jūrininkų ligoninė daro viską, kad planinės pagalbos laukiantys pacientai pas gydytoją patektų kuo skubiau, ieško naujų būdų ir galimybių palengvinti registracijos procesą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje yra sudaryta galimybė registruojantis pasirinkti norimą bet kurios specialybės gydytoją. Tačiau pas kai kuriuos specialistus (dažniausiai pas kardiologus, hematologus ir neurologus) talonų nepakanka.

Tokiais atvejais pacientai registruojami į laukimo eilę.

DĖMESIO! Į laukimo eilę pacientai rašomi tik registracijos pas gydytoją specialistą dieną (pvz. registracija pas kardiologą vyksta mėnesio 30 d. Reiškia pas kardiologą į laukimo eilę ir būsite registruojami tik šią dieną).

Užregistruoti į laukimo eilę pacientai būna garantuoti, kad ateityje taloną tikrai gaus.

Tokią pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarką reglamentuoja LR Sveikatos apsaugos ministro 20018-07-16 įsakymas „Dėl pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarkos aprašo patvirtinimo“. Šis įsakymas numato, kad esant paskelbtam paslaugų teikimo grafikui (tai yra, kai yra talonų), pacientas gali rinktis gydytoją, o nesant paskelbtam paslaugų teikimo grafikui (kai talonų nebėra) – pacientas registruojamas į laukiančiųjų sąrašą, kai nenurodomas  konkretus gydytojas.

Laukimo eilė daugeliui palengvina patekimą pas gydytoją, tačiau turi vieną trūkumą – E.sveikata sistemoje veikianti Išankstinės pacientų registracijos (IPR) sistema, kurią administruoja Registrų centras, neleidžia pasirinkti pageidaujamą gydytoją, nes nėra sukurta ir įdiegta tokia funkcija. Galima pasirinkti paslaugą, o ne gydytoją ( kaip ir nurodoma minėtame 2018 m. Sveikatos apsaugos ministro įsakyme).

Kai E.sveikata sistemoje atsiras galimybė iš laukimo eilės pacientui priskirti konkretų gydytoją, ligoninė iš karto šia galimybe pasinaudos.

Atsiprašome dėl nepatogumų, kylančių ne dėl ligoninės darbo organizavimo tvarkos.

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS IR LAUKIMO EILĖS PAS GYDYTOJUS GRAFIKAS 2023 M. VASARIO MĖN.

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS IR LAUKIMO EILĖS PAS GYDYTOJUS GRAFIKAS 2023 M. KOVO MĖN.

GYDYTOJŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 2023 M. SAUSIO MĖN.

GYDYTOJŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 2023 M. VASARIO MĖN. 

Ambulatorinių konsultacijų skyrius Palangoje (Klaipėdos g. 76, Palanga)

Pirmadienį-penktadienį dirba nuo 8.00 iki 16.00 val.

Registratūros tel. (8 460) 41280

Svarbu! Registruojama tik pas šiame skyriuje dirbančius gydytojus. Jei negalėsite atvykti pas gydytoją, prašome informuoti registratūros telefonu.

Negalite atvykti – praneškite

Pacientai, užsiregistravę planinei konsultacijai, tačiau negalintys atvykti, prieš parą privalo apie tai informuoti sveikatos priežiūros įstaigą. Tokia tvarka nustatyta remiantis „Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo“ įstatymo pakeitimu. Šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė 2015 m. lapkritį pasirašė šio įstatymo pakeitimo įstatymą, kuriame 12 straipsnis papildytas nauja dalimi. Joje skelbiama: „Pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš 24 valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios“. Dėkojame už jūsų supratingumą. Tai daroma siekiant trumpinti eiles pas gydytojus specialistus.

Paskutinį kartą atanujinta 2023-01-20 12:53:22