Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

NUO GEGUŽĖS 18 D. KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINAMOS PLANINĖS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA IR MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS. PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS. 

I ambulatorinių konsultacijų skyrius

Nuo gegužės 18 d. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje atnaujinamos planinės medicinos pagalbos paslaugos: ambulatorinės konsultacijos, planinė hospitalizacija ir medicinos komisija jūrininkams. Pirmenybė teikiama nuotolinėms konsultacijoms. 

Planinės ambulatorinės konsultacijos bus teikiamos nuotoliniu būdu ir tiesiogiai, tačiau nei vienu,  nei kitu atveju pats pacientas joms registruotis negalės. Dėl negalavimų jis pirmiausiai turi kreiptis į šeimos gydytoją. Šeimos gydytojas, įvertinęs paciento nusiskundimus ir simptomų rimtumą, elektroniniu būdu užpildo siuntimą nuotolinei konsultacijai ir paskambina į registratūrą telefonais (8 46) 385052 arba (8 46) 49111. Visą informaciją rasite čia.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės I ambulatorinių konsultacijų skyriuje konsultuojami ir gydomi pacientai, turintys įvairių terapinių ir chirurginių patologijų. Paslaugos teikiamos nemokamai visiems, apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai. Nedraustiems ir siuntimo neturintiems pacientams teikiamos mokamos konsultacijos,kurių teikimo tvarką ir kainas reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymas. I ambulatorinių konsultacijų skyriuje konsultuoja ligoninės stacionaro gydytojai kardiologai, kardiochirurgai, angiohirurgai, nefrologai, hematologai, neurologai, pilvo chirurgai, reumatologai, pulmunologai, gastroenterologai, endokrinologas, urologas – iš viso 88 gydytojai. Skyriuje imami kraujo ir kitų laboratorinių tyrimų mėginai, atliekamos echoskopijos, endoskopijos, kolonoskopijos, sigmoskopijos, funkciniai kvėpavimo mėginiai, bronchoskopijos, radiologiniai tyrimai, taip pat hiperbarinės oksigenacijos procedūros. Skyriuje įdiegta elektroninė pacientų registracijos sistema, statistinių elektroninių ambulatorinių kortelių sistema, kuria naudojasi ir stacionaro gydytojai. I ambulatorinių konsultacijų skyriui priskiriamas ir Jūros medicinos poskyris.

Svarbu! Konsultacijai pas gydytoją prašome atvykti mažiausiai pusvalandžiu anksčiau ir pirmiausia kreiptis į I ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą. Su savimi turėti asmens dokumentą ir siuntimą ( jei atvykstate su siuntimu). Čia jums bus užpildyti konsultacijai reikiami medicinos dokumentai.

Kontaktai

Adresas
Skyriaus telefonas
(8 46) 385052, 491111, 491198

Skyriaus administracija

Rolanda Ramonaitė

Skyriaus vyresnioji slaugytoja
(8 46) 491174
 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-05-15 10:38:01