Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Ambulatorinių konsultacijų skyrius

Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Jūrininkų ligoninė” teikiamos planinės medicinos pagalbos paslaugos, tarp jų ir ambulatorinės konsultacijos. 

Jūrininkų ligoninės Ambulatorinių konsultacijų skyriuje konsultuojami ir gydomi pacientai, turintys įvairių terapinių ir chirurginių patologijų. Paslaugos teikiamos nemokamai visiems, apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai. Nedraustiems ir siuntimo neturintiems pacientams teikiamos mokamos konsultacijos,kurių teikimo tvarką ir kainas reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymas. I ambulatorinių konsultacijų skyriuje konsultuoja ligoninės stacionaro gydytojai kardiologai, kardiochirurgai, angiohirurgai, nefrologai, hematologai, neurologai, pilvo chirurgai, reumatologai, pulmunologai, gastroenterologai, endokrinologas, urologas – iš viso 88 gydytojai. Skyriuje imami kraujo ir kitų laboratorinių tyrimų mėginai, atliekamos echoskopijos, endoskopijos, kolonoskopijos, sigmoskopijos, funkciniai kvėpavimo mėginiai, bronchoskopijos, radiologiniai tyrimai. Skyriuje įdiegta elektroninė pacientų registracijos sistema, statistinių elektroninių ambulatorinių kortelių sistema, kuria naudojasi ir stacionaro gydytojai.

Konsultacijai pas gydytoją prašome atvykti mažiausiai pusvalandžiu anksčiau ir pirmiausia kreiptis į Ambulatorinių konsultacijų skyriaus registratūrą. Su savimi turėti asmens dokumentą ir siuntimą ( jei atvykstate su siuntimu). Čia jums bus užpildyti konsultacijai reikiami medicinos dokumentai.

SVARBU!

Klaipėdos universiteto ligoninės filialas „Jūrininkų ligoninė” daro viską, kad planinės pagalbos laukiantys pacientai pas gydytoją patektų kuo skubiau, ieško naujų būdų ir galimybių palengvinti registracijos procesą.

Jūrininkų ligoninėje yra sudaryta galimybė registruojantis pasirinkti norimą bet kurios specialybės gydytoją. Tačiau pas kai kuriuos specialistus (dažniausiai pas kardiologus, hematologus ir neurologus) talonų nepakanka.

Tokiais atvejais pacientai registruojami į laukimo eilę.

Užregistruoti į laukimo eilę pacientai būna garantuoti, kad ateityje taloną tikrai gaus.

Tokią pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarką reglamentuoja LR Sveikatos apsaugos ministro 20018-07-16 įsakymas „Dėl pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Šis įsakymas numato, kad esant paskelbtam paslaugų teikimo grafikui (tai yra, kai yra talonų), pacientas gali rinktis gydytoją, o nesant paskelbtam paslaugų teikimo grafikui (kai talonų nebėra) – pacientas registruojamas į laukiančiųjų sąrašą, kai nenurodomas  konkretus gydytojas.

Laukimo eilė daugeliui palengvina patekimą pas gydytoją, tačiau turi trūkumų.

BŪTINA ŽINOTI:

1. E.sveikata sistemoje veikianti Išankstinės pacientų registracijos (IPR) sistema, kurią administruoja Registrų centras, neleidžia pacientui pačiam užsiregistruoti į laukimo eilę, todėl būtina skambinti telefonus arba ateiti į registratūrą.

2. E.sveikata sistema neleidžia laukimo eilėje esančiam žmogui pasirinkti pageidaujamą gydytoją, nes nėra sukurta ir įdiegta tokia funkcija. Galima pasirinkti paslaugą, o ne gydytoją ( kaip ir nurodoma minėtame 2018 m. Sveikatos apsaugos ministro įsakyme).

Kai E.sveikata sistemoje atsiras galimybė iš laukimo eilės pacientui priskirti konkretų gydytoją, ligoninė iš karto šia galimybe pasinaudos.

Atsiprašome dėl nepatogumų, kylančių ne dėl ligoninės darbo organizavimo tvarkos.

GYDYTOJŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS SPALIO MĖN.

GYDYTOJŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS RUGSĖJO MĖN. 

Kontaktai

Adresas
Skyriaus telefonas
(8 46) 491111

Skyriaus administracija

Nijolė Rimdžiuvienė

Skyriaus vedėja
(8 46) 491129

Rolanda Ramonaitė

Skyriaus vyresnioji slaugytoja
(8 46) 491174
 

Paskutinį kartą atanujinta 2023-09-26 09:27:18