Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Medikai su pacientais įveikė širdies nepakankamumo žygį

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai kartu su Klaipėdos universitetu kvietė į renginį, skirtą širdies nepakankamumo savaitei.
Gausiai į renginį susirinkę klaipėdiečiai ir KU Trečiojo amžiaus universiteto studentai išklausė Sveikatos mokslų fakulteto dekano dr. Sauliaus Raugelės, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Širdies aritmijų skyriaus vedėjos Romos Kavaliauskienės, gydytojų kardiologų Pauliaus Ordos, Eglės Martinkutės, Eglės Drebickaitės pranešimų apie širdį, kraujagyslių ligas, širdies nepakankamumo vystymosi eigą, priežastis ir galimybes kuo ilgiau gyventi visavertį gyvenimą.
Iš KU auditorijos „Studlende“ dalis klausytojų nepabūgo praktiškai įvertinti savo sveikatos būklę žygyje miško taku iki Klaipėdos jūrininkų ligoninės.
Keliose sustojimo vietose žygio dalyviams buvo matuojamas kraujospūdis, deguonies prisisotinimas kraujyje, keliems žygeiviams buvo atliekamas ypatingas tyrimas – pirmą kartą Lietuvoje nešiojamu spiroergometru buvos tiriama funkcinė plaučių ir širdies būklė. Tai vienas tiksliausių būdų įvertinti, koks fizinis krūvis pacientui jau yra per didelis, kokia yra dusulio kilmė, ar reikia tolesnių invazinių tyrimų.
Viso žygio metu dalyvius lydėjo medikai ir puiki nuotaika. Pasiekus finišą laukė atminimo dovanėlės ir žygio dalyvių pažymėjimai.
Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2022-05-10 18:12:57