Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Veikla

VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė – tai specializuota sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti daugiaprofilinę skubią ir planinę medicinos pagalbą Vakarų Lietuvos gyventojams.

Mūsų tikslas – medicinos paslaugų kokybė, prieinamumas, tęstinumas, kuris apima ligų prevenciją, diagnostiką, gydymą ir reabilitaciją bei medicinos pagalbos savalaikiškumas, optimaliai naudojant sveikatos priežiūrai skirtus išteklius, užtikrinant žmogiškąją pagarbą bei orumą, siekti geriausio rezultato, kuris patenkintų ir paciento, ir paslaugų tiekėjo – mediko lūkesčius.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai siekia, kad Klaipėdos krašto gyventojas čia, savo krašte, gautų visapusišką, kvalifikuotą ir specializuotą sveikatos priežiūrą, todėl dauguma ligoninėje įkurtų skyrių yra vieninteliai Klaipėdos krašte. Čia patekusiam pacientui teikiamos kvalifikuotos, visapusiškos paslaugos, nes ligoninės struktūroje yra trys ambulatorinių konsultacijų skyriai, stacionaras, reabilitacijos bei sveikatos priežiūros centras Palangoje, Psichiatrijos departamente – antrinio lygio psichiatrijos diagnostika ir gydymas sutrikusios psichikos pacientams.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-03-21 11:44:27