Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Veikla

VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė – tai specializuota sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti daugiaprofilinę skubią ir planinę medicinos pagalbą Vakarų Lietuvos gyventojams.

Mūsų tikslas – medicinos paslaugų kokybė, prieinamumas, tęstinumas, kuris apima ligų prevenciją, diagnostiką, gydymą ir reabilitaciją bei medicinos pagalbos savalaikiškumas, optimaliai naudojant sveikatos priežiūrai skirtus išteklius, užtikrinant žmogiškąją pagarbą bei orumą, siekti geriausio rezultato, kuris patenkintų ir paciento, ir paslaugų tiekėjo – mediko lūkesčius.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai siekia, kad Klaipėdos krašto gyventojas čia, savo krašte, gautų visapusišką, kvalifikuotą ir specializuotą sveikatos priežiūrą, todėl dauguma ligoninėje įkurtų skyrių yra vieninteliai Klaipėdos krašte. Čia patekusiam pacientui teikiamos kvalifikuotos, visapusiškos paslaugos, nes ligoninės struktūroje yra trys ambulatorinių konsultacijų skyriai, stacionaras, reabilitacijos bei sveikatos priežiūros centras Palangoje, Psichiatrijos departamente – antrinio lygio psichiatrijos diagnostika ir gydymas sutrikusios psichikos pacientams.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-03-21 11:44:27